Kılıçdaroğlu’ndan Gençlere Erdoğan Uyarısı: “Zinhar Dinlemeyin. Bir Tane Derdi Bu Harami Düzeneğin Ömrünü Biraz Daha Uzatabilmek. Çapı Bu”

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ı bugünkü konuşması zımnında eleştirdi. Kılıçdaroğlu, “Gençlerin uygulayım bilimi fuarında helalleşmeye cidal açıyor. Derdini hepimiz biliyoruz. Gençler, sakın ama zinhar savaş etmeyin. Zinhar bu hamasi söylemleri dinlemeyin. Bir Tane derdi bu haydutlar düzeneğin ömrünü az buçuk elan uzatabilmektir. Çapı bu” dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Reisicumhur Erdoğan’ın zaman Samsun’da namına yönelttiği eleştirilere toplumsal medya hesabı üzerinden karşılık verdi. Erdoğan’ın “Kılıçdaroğlu hangi diyor; helalleşme. Bu tıpkısı oyun. Bu oyunun yerini hesaplaşma söylemlerinin almasının gerisinde işte bu benimseyememe var” sözleri ile ilgili haberi alıntılayarak gençleri uyarıcı Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Gençlerin uygulayım bilimi fuarında helalleşmeye kavga açıyor. Derdini hepimiz biliyoruz. Çoluk Çocuk, zinhar ama sakın cenk etmeyin. Sakın bu hamasi söylemleri dinlemeyin. Yegâne derdi bu eşkıya düzeneğin ömrünü biraz henüz uzatabilmektir. Çapı bu!”

Share: