Kılıçdaroğlu: Tanıdıkça Birbirimizi Seveceğiz. Türkiye’de Siyasetin Etkisi Azalacak, Kutuplaşma Bitecek. İnsanlarımız Barışacak, Türkiye Barışacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Giresun’dahi kendisini çaya çağırma eden ve kurulduğu günden beri AKP’ye uzuv olduğunu belirten İsmet Kültürlü’la yaptığı sohbetten kesitler içeren bir videoteyp paylaştı ve “Tanıdıkça birbirimizi seveceğiz. Türkiye’de siyasetin etkisi azalacak, kutuplaşma bitecek. İnsanlarımız barışacak, Türkiye barışacak” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin kadro toplantısı üzere gittiği Giresun’birlikte çay daveti konusunda evine konuk olduğu İsmet Kültürlü’la yaptığı sohbetten kesitler içeren tıpkısı videoyu içtimai medya hesabında paylaştı. Kılıçdaroğlu, paylaşımında şunları kaydetti:

“Tanıdıkça birbirimizi seveceğiz. Türkiye’dahi siyasetin etkisi azalacak, kutuplaşma bitecek. İnsanlarımız barışacak, Türkiye barışacak.”

Videoda İsmet Görgülü, Kılıçdaroğlu’na, “Kurulduğu günden bu yana ego AK Parti’ye üyeyim. Ara Sıra şeyleri yaşadıkça, gördükçe inanın sizi sevmeye başladım” dedi. Kılıçdaroğlu ise “Türkiye düzelebilir, huzura kavuşabilir. Türkiye zengin tıpkısı büyüklük, imkanları fazla olan tıpkı büyüklük ama paranın mebzul tıpkı yere harcanması geçişsiz. İyi tıpkısı yere harcanmazsa imkânsız. Bu, aynı politik yeğleme” diye konuştu.

Görgülü birlikte “Cenabıhak üzere, geldiniz, beni mülakat ettiniz, ne kadar mutlu oldum. Ne büyüklüğünde moralim bozuktu Başkan’ım, moral oldu, Cenabıhak bin kat razı olsun. Teessürat herkeste olduğu kabilinden bizde da var. Sıkıntılarımız çokça iri. Ben samimiyetten yanayım. Buraya, evime geldiniz, beni tanıdınız, bildiniz, gördünüz; Cenabıhak bin kat razı olsun. Kırnak geldiniz, eğlence geldiniz” karşılığını verdi.Share: