Yılın Polat Yapı Çözümleri Markası Ödülü’ne KARÇEL layık görüldü

Karabük Çıpa ve Çelik Fabrikalarına (KARDEMİR) mecbur KARÇEL, Türkiye Şef Marka Ödülleri çerçevesinde Yılın Polat Yapı Çözümleri Markası Ödülü’nü almaya türe kazandı.

Yeni yavru hareket ve tutum dergisi Strong Bosses aracılığıyla Türkiye Bellik ve Kariyer etkinlikleri çerçevesinde Türkiye Lider Bellik Ödülleri töreni düzenlendi. ‘Yılın Polat Yapı Çözümleri Markası Ödülü’ kategorisinde KARÇEL A.Ş., jüride vadi düzlük müderris ve akademisyenler eliyle verilen 9,75 benek ile birincilik ödülüne müstahak görüldü.

Şirket Müdürü Sivilize Sezişer, törende yaptığı konuşmada hayatiyetli ve istikrarlı yönetim anlayışı ile 2021 yılında üretim rekoru kırdıklarını söyledi.

Sezişer, Türkiye geneli polat sektöründe 23 bin 156 dış satımcı firma arasından ihracatta 148’inci sırada vadi düzlük ve Türkiye’de ilklerin firması namına portföyünde bulundurduğu Çekirdeksel Erke alanında KEMIKSIZ-IC ve AISC sertifikalar ile adından başarıyla kortej ettiren KARÇEL’in, yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle alay malay toptan çaptaki gelişmeleri izlem ederek üretim ve dış satım çalışmalarına cıvıl cıvıl ve yaşayan aynı şekilde devam ettirdiğini aktardı. – KARABÜKShare: