TOKİ, 20 ilde 204 hisse senedi yerini celi artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 iş yerini belirtik artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Mekân, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişko Ev İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 iş yerini 1 Eylül’da boş artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile gelişim yeri sahibi kalkmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara büyük okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar için internet üzerinden online olarak birlikte örtüsüz artırmaya katılma sağlanabilecek.

20 ilde 204 hareket yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelce, 120 ay mehil, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 kamer vade ile alabilecek.

artırma 1 Ilkgüz’bile yapılacak

Degaje artırmalar 1 Ilkgüz 2022 Perşembe saat 10.30’da yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden dahi (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Engelsiz artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye Umum Bankası NANIAZIZ ve T.C. Kültür Bankası ZIYAN ETMEK marifetiyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tamam şubeleri tarafından akseptans edilecek.

Satışla ilgili mufassal bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: