Putin, heybet kuruluşlarının nitelikli çalışmaya ihtiyacı olduğunu bildirdi

Rusya Şevket Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna’da savaşçı Moskof ordusunun ihtiyaçlarını hatırlamak üzere kerem kuruluşlarının kaliteli ve ferah koordine edilmiş ayrımsız emek yapması gerektiğini söyledi.

Putin, Rusya Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarının sağlanması hususunda hükümet nezdinde kurulan koordinasyon oturmuş ile çevrim içi derinti yaptı.

Ukrayna’bile süren “özel askeri operasyonu” örümcek askerin donatı ihtiyacını temizlemek için fehamet gurur, kuruluş ve işletmeleri ortada eş güdüm kalitesini ve hareket temposunu kökten tıpkı şekilde ıslah etmek amacıyla mekanizma oluşturduklarını hatırlatan Putin, alışılmamış önlemler alınmasına lüzumlu olmadığını belirtti.

Putin, “Ancak kemiksiz, kaliteli ve bol koordine edilmiş ayrımsız mücahede yapmamız gerekiyor. Bu, genelde yararlıdır, ancak bu durumda, silahlı kuvvetlerimize hususi askeri operasyon esnasında muktezi olan temas şeyi tedarik etmek için gereklidir. Bu, özel askeri donatı karışma, takım, çıkar yol, askeri ödenekler, askeri inşaatlar kadar konular üzere dahi önemlidir.” dedi.

İhtiyaç olan rastgele şeyin istihsal planları ve teslimat süreleri amacıyla hedefler belirlenmesini isteyen Putin, cıvıl cıvıl ile defans sanayisinin mail ve eş çalışmaya ihtiyacı olduğuna üstelik dikkati çekti.

Share: