Öğrenci ve öğretmenlerden ödül

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde minik öğrenciler, armağan yerine Kızılay amacıyla topladıkları paraları teyit etti. Tavşanlı Kahkaha Gül Anaokulu Pul Kanatlılar sınıfı öğretmeni ve öğrencileri, ailelerinden ve çevrelerinden topladıkları paraları Kızılay Tavşanlı Şubesi’ne teyit etti.

Kahkaha Gül okul’u minik öğrencilerine, Kızılay Şubesi’nde işyar personel aracılığıyla istifham yanıt eşliğinde brifing yapıldı.Öğrencilerin yardıma muhtaç kişilere ulaştırılmaları üzere yardım kampanyası çerçevesinde toplanan akça paraları öğretmenleri yoluyla Tavşanlı Kızılay Derneği Idarehane Başkanı Mümtaz Serdaroğlu’na tasdik edildi.

Bölüm Başkanı Seçkin Serdaroğlu, yapılan bu yardım faaliyetlerinden kontekst memnuniyetlerini belirterek, toplanan yardımların yerine ulaştırılacağını tabir etti.

Kelebekler sınıfı öğretmeni Fatma Büşra Telli, “Bu kök anlamlı ziyaretler ayrıntılar üzere hafızalarında zaaf uyandırıyor ve az çok kâr kazandırıyor.İlgilerinden ortalık ilkin hava başkanına ve müteharrik değişik personellere değişik teşekkür ederiz”dedi.

Öğrenciler gelgel binasını gezerek Kızılay’ın yapmış olduğu çalışmaları durumunda inceleme fırsatı buldu. – KÜTAHYA

Share: