Kütahya Orman Havza Müdürü Erdal Dingil göreve başladı

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü görevine, Muğla Orman Havza Müdürlüğünde Kesim Müdür Yardımcısı olarak hizmet işleyen Erdal Aks atandı.

10 Küçük Ay 2020 yılından beri sürdürdüğü Muğla Orman Toprak Başöğretmen Yardımcılığı vazifesini yürütürken Kütahya Orman Mıntıka Müdürlüğü görevine atanan Erdal Dingil, Mıntıka Başöğretmen Yardımcıları Mustafa Arpacı ve Halil Karademir, Idarehane Müdürleri ve İşletme Müdürü eliyle karşılandı ve Kütahya’daki görevine başladı.

Devir teslim sırasında görevinden ayrılan Birol Dündar’a bugüne büyüklüğünde yaptığı hizmetleri üzere teşekkürname eden Kesim Müdürü Erdal Aks, Kütahya’daki çalışmaların en iyi şekilde yürütüleceğini belirterek, Dündar’a bugüne büyüklüğünde olan emeklerinden ufuk teşekkür etti ve başarılar diledi.

Kütahya Orman Kesim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Mıntıka Müdür Yardımcıları, Ofis Müdürleri ve Kütahya İşletme Müdürü ile ayrımsız araya mevrut Kesim Müdürü Erdal Aks, kısa bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi. 11 Teşrinisani Milli Ağaçlandırma Haset hazırlıkları ve bölgedeki ormancılık çalışmaları karşı dahi bilgiler kayran Nahiye Müdürü Erdal Aks, hizmetlerin kaldığı yerden devam ettirileceğini ve güzelce işlere imza atacaklarını dile getirdi. – KÜTAHYA

Share: