Karı Belediye Başkanları, Eskişehir Büyükşehir Şehremini Büyükereşen’i Konuşma Etti

“Kentlere Raci Kadınlar” söyleşisine katılmak amacıyla Eskişehir’e gelen eş belediye başkanları ve beraberindeki astronomi, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ülfet etti. Büyükerşen, “Kadınların yönetimlerde yer alması çok yetişkin. Çalışmalarınızda faik başarılar diliyorum” dedi.

Odunpazarı Site Konseyi’nin düzenlediği ve moderatörlüğünü CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut’un yaptığı “Kentlere Yapışık Kadınlar” söyleşisine gelmek üzere Eskişehir’e gelen avrat şehremaneti başkanları Eskişehir Büyükşehir Şehremini Büyükerşen’i ziyaret etti.

Ziyarete Büyükşehir Belediyesi Umumi Sekreteri Ayşe Ünlüce ve CHP Adana Saylav Bulut’un yanında Denizli Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, İzmir Selçuk Belediye Başkanı Cımbar Ceritoğlu Sengel, uray divan üyeleri Mustafa Önder ve Nuray Akçasoy ile Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru da katıldı.

Büyükerşen ziyaretlerinden belde teşekkür ederek, “Karı elinin değdiği seçme saha güzelleşiyor. Yerli yönetimlerde de bunun en adamakıllı örnekleri sizlersiniz. Kadınların yönetimlerde düz alması çokça şanlı. Çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum” dedi.

Share: