Ayak Topu turnuvasında kupa İnönü Üniversitesi’nin

Malatya’da düzenlenen futbol turnuvasında İnönü Üniversitesi kupayı kaldırdı. Bitiş maçında Büyükşehir Belediyesi ile İnönü Üniversitesi karsı karsıya geldi. Karşılaşmayı İnönü Üniversitesi 10-3 kazanarak turnuvanın birincisi oldu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yoluyla kombinasyon edilen, Muharrem Zeyno futbol turnuvası sona erdi.

Malatya futbol kamuoyunun yakından tanıdığı, ince yıllar Malatya futboluna hizmet eden ve 26 Mayıs 2022 haset geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden TÜFAD Malatya Idarehane Başkanı Aşure Ayı Zeyno namına düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvası sona erdi.

Muharrem Zeyno namına düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvası final maçında Büyükşehir Belediyesi ile İnönü Üniversitesi karsı karsıya geldi. Karşılaşmayı İnönü Üniversitesi 10-3 kazanarak turnuvanın birincisi oldu.3’ncülük maçında İl Bitirmiş Komutanlığı ile Inanma karsı karşıya geldi. Karşılaşmayı Güven 3-1 kazanarak 3’ncü oldu.

Turnuvada 1’nci olan İnönü Üniversitesi’ne kupayı Malatya Büyükşehir Şehremini Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesine 2’ncilik ödülünü Toyluk ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan verdi ve Güven takımına 3’ncülük ödülünü üstelik Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren verdi. – MALATYA

Share: