Eskişehir yerli haberleri: Eypio Tepebaşı’nda Konser Verdi

Tepebaşı Belediyesi vasıtasıyla bu sene 15’incisi düzenlenen Arsıulusal Eskişehir Pişmiş Arazi Sempozyumu kapsamında, müstehap rapçi Eypio, Eskişehirliler ile buluştu. Konseri izleyen binlerce Eskişehirli, Eypio’nun şarkıları ile eğlendi.

Tepebaşı Belediyesi vasıtasıyla düzenlenen Arsıulusal Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu, bu sene da Eskişehirlilere çalgı ziyafeti sunuyor. Etkinlik kapsamında düzenlenen konserlerde çokça sayıda vatandaş dörtköşe anlar yaşadı. Akıbet yerine Vega Outlet AVM gelişim birliğiyle düzenlenen Eypio konseri dahi binlerce Eskişehirlinin katılımı ile gerçekleşti. Vega Outlet AVM münhal park yeri alanını dolduran müzikseverler, sanatçının şarkıları ile sevinçli tıpkı akşam geçirdi.

“GENÇLERİN SEVDİĞİ BİR İSİM OLSUN İSTEDİK VE EYPİO’YU GETİRDİK”

Tepebaşı Belediye Reisi Ahmet Ataç, “Ego, gençlerimizi çok seviyorum. Hastalık seviyorum biliyor musunuz? Bağımsızlıklarına, demokrasiye düşkünler. Tek kimseye eyvallah etmiyorlar. Sevgili çoluk çocuk, kendini zihayat hissedenler, hepiniz okşayıcı geldiniz. Bildiğiniz gibi 15. Arsıulusal Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu bitmeme ediyor. Bu kapsamda Vega Outlet ile alay malay düşündük ve ‘kimi getirelim’ dedik. Gençlerin sevdiği tıpkısı adam olsun istedik ve Eypio’yu getirdik. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Gönlünüzce eğlenin, bu gecenin tadını çıkarın. Hepinizi çok seviyorum” diye konuştu.

Daha sonradan Başkan Ataç ve Vega Outlet AVM Müdürü Mustafa Ilıkkan, Eypio’ya teşekkürname ederek çiçek arz etti. Gecede Eypio, müstehap şarkılarını çoluk çocuk ile birlikte seslendirdi. Konser programı, alkışlar eşliğinde sona erdi.

Share: