Burdur’da takla atan araba alev aldı: 1 ölmüş, 1 dertli

BURDUR’da cumbalak atıp alaz düzlük otomobildeki Burhan Emre (26) hayatını kaybetti, sürücü Canberk Çınar ise yaralandı.

Burdur’dan Karamanlı yönüne giden Canberk Çınar’ın kullandığı 43 ACK 348 plakalı araba, saat 02.00 sıralarında Çallıca köyü yakınlarında kontrolden çıkıp, cumbalak atarak alaz aldı. Kazada otomobilden kişi imkanları ile sâdır sürücü Canberk Çınar yaralandı, yanındaki Burhan Emre ise araçta sıkıştı. İhbar üstüne kaymakamlık adına keyif, itfaiye aracı, taharri kurtarma ve güllabi ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle coşkunluk söndürüldü. Keyif ekibinin yaptığı kontrolde, Hisse Senedi Emre’nin yaşamını yitirdiği belirlendi.

Canberk Çınar, Burdur Cesamet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Hüccet Emre’nin cesedi ise benzeri hastanenin morguna götürüldü.

Hisse Senedi Emre’nin, Burdur’un Tümsekli ilçesinde orman koruma memuru kendisine fariza yaptığı öğrenildi. Çocuklarının kazada yaşamını yitirdiğini öğrenen asıl ve babası ise fenalık geçirdi.Share: