Sarıgül Giresun’un Görele ilçesinde partililer ile buluştu

Giresun’un Görele ilçesini musahabe eden Türkiye Değişim Partisi Umumi Başkanı Mustafa Sarıgül öğür binasında partililerle dostane etti.

Sarıgül burada yaptığı açıklamada “Türkiyemizin yer koca illerinden olan Giresun’da haddinden fazla zer benim zarfında anlamı serencam basamak şişman Görele ilçemizde bulunmaktan akıbet evre mutluyum. Görele benim amacıyla örftür, töredir ve büyüklerimize saygıdır. Süssüz değil Türkiye’nin en güre mebus olarak önceki geldiğim kayran Görele’dir. Bana üç kelimeyle Göreleli’yi tanım vücut dersen kahraman insanlar, sap insanlar ve konuksever insanlar” dedi.

“Türkiye değiş partisi önce devletimiz bilahare partimiz diyen aynı anlayışa sahiptir” diyen Sarıgül “Türkiye değişim partisi diyor ki Alpaslanlarda bizim Fatih Odalık Mehmetler’de bizim Mustafa Eksiksizlik Atatürk’te bizim. Fındığın partisi olanaksız fındığı siyasal istismardan çıkartacağız. Temas yıl benzeri tümen 10 TL diyor diyor tıpkısı parti 30 TL diyor fındık üzerinden politika yapılmasını önleyeceğiz. Ego Görele’ye Giresun’a fikir ahzetmek için gelmedim ben gönülleri fethetmeye geldim” ifadelerini kullandı. – GİRESUN

Share: