YANLIŞSIZ Parti’li Şiddetli: Sandıkta yeniden bir numara tümen olacağız

AK Fırka Umumi Başkan Yardımcısı Hamza Üzücü, “DÜRÜST Tümen, Türkiye’dir. 21 yıldır milletimizin gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta bile tekrar birinci parti olacağız” dedi.

DOĞRU Parti Genel Başkan Yardımcısı Acı, partisinin 21’inci bünye sene dönümü zımnında erte programın gerçekleştiriliceği Ankara Tecim Odası (ATO) Fuar ve Kurultay Merkezi’nde matbuat toplantısı düzenledi. Çığlık, DOĞRU Öğür’nin, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en uzun süre iktidarda kalmayı başarmış politik hareketi olduğunu hatırlatarak, “Aslında bu muvaffakiyet, YANLIŞSIZ Öğür’nin yalnızca tıpkısı siyasi parti olmaktan haddinden fazla elan fazlası olmasından gelecek gelmektedir. YANLIŞSIZ Fırka benzeri ailedir, tıpkısı yuvadır; yapı öncesinden bugüne arbede güzeşte sürede seçkin antlaşma milletin sesine kulak veren ve milletiyle bütünleşen tıpkı partidir. Milletimiz ile kurduğumuz bu bağın yanı sıra her bir teşkilat mensubumuz da YANLIŞSIZ Parti çatısını, bire bir yuva namına görmektedir” dedi.

‘SELIM PARTİ GÜCÜNÜ BİRLİK VE BERABERLİĞE BORÇLUDUR’Bu sene kuruluş yıl dönümünü ‘Bir Olduk 21 Olduk’ sloganıyla kutlayacaklarını kaydeden Dokunaklı, “Bu sav söz, DÜRÜST Öğür serüveninin kesin aynı gerçeğidir. DÜRÜST Parti geçmişinden aldığı güçle zaman elan tüvana, elan dinamik, daha kullanılmamış ve daha dinç bir partidir. DOĞRU Öğür, gücünü ve zorlukların karşısında akva ayrımsız şekilde durabilmesini, lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde seçme kademesiyle irtibat ve muadele içerisinde olmasına borçludur. Yapılan gür işlerde, milletimizin hizmetine sunduğumuz projelerde ve gıptayla bakılan icraatlarımızda bilcümle tıpkı olmanın, enformasyon kültürünün ve eş aklın imzası bulunmaktadır. Bu anlamda DOĞRU Öğür’yi 20 senedir milletin teveccühüne mazhar kılan özellik, benzeri olmayı genetiğine işlemiş olmasıdır” diye niteleyerek konuştu.  ‘SANDIKTA DA YİNE BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ’Üzücü, SELIM Parti’nin 21 senede seçkin seferinde yetkiyi alarak milletle benzeri ve bilcümle olduğunu vurgulayarak, “İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız yegâne ayrımsız ilçe, belde, mahalle, köy, kasaba yok. Çünkü kimseyi fark etmedik. SELIM Öğür, Türkiye’dir. 21 yıldır milletimizin gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta bile gene bir numara tümen olacağız. Esbak seçimlerde benzeri ve beraber namına zahir bir numara tümen olduysak, 2023’te üstelik galibiyet bizim olacak. İnşallah önümüzdeki yıllarda partimizin 22, 23, 25, 30 ve daha nice yıllarını kutlarken da SELIM Tümen’nin Hakk’a ve halka bakım yolundan sapmadığını göğsümüzü gererek söyleyebileceğiz. Partimizin bünye sene dönümünü, yalnızca ferda gerçekleştireceğimiz etkinliklerle kutlamayacağız. Ülkemizin ciharıyek beraberinde, 81 ilimizde zaman kurulan AK Noktalar ile vatandaşlarımıza ikramlar dağıtacağız. Bu esnada Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin beherglas ferdi üzere kaleme aldığı mektubu, vatandaşlarımıza takdim edeceğiz. Bu mektupta Genel Başkanı’mız, YANLIŞSIZ Tümen’nin 20 yıllık iktidarında ortaya koyduğu çalışmaların mahiyetine ve ati vizyonuna düzlük verdi” ifadelerini kullandı.’11 MİLYON PARTİLİYE NABIZ GÖNDERİLECEK’

?Bugün antrparantez tümen üyesi kısaca 11 milyon kişinin telefonlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan marifetiyle benzeri endişe gönderileceğini dile getiren Şiddetli, “Erte programı icra edeceğimiz alanda, Cumhur Reisi’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasal hayatından gâh kritik kesitlerin vadi aldığı, SELIM Parti’nin geçmişinde karşılaştığı bazı engeller ve hayata geçirdiği hizmetlerin anımsatıldığı 2 skor ‘antlaşma tüneli’ olacak. Kurulacak stantta VR gözlükle, metaverse tekniği ile ziyaretçileri hayata geçirdiğimiz kebir projelerin gösterildiği aynı gezintiye çıkaracağız. Kurulacak hikmet yarışması standında, siyasi konularda kendine güvenen yarışçı misafirlere ara sıra sorular sorulacak ve kudretli olanlara dürü takdimi olacak. Sosyal medyada ise ‘#BirOlduk21Olduk’ etiketiyle icraatlarımızı, görsellerimizi paylaşacağız. Teşkilatlarımız, milletvekillerimiz ve uray başkanlarımız bu çalışmaya katılacak. 21’inci yıla hususi videolar hazırlandı. İnşallah bunları toplumsal medya mecralarından paylaşacağız” dedi.Share: