YANLIŞSIZ Parti’den 21. yapı sene dönümü mesajları

DOĞRU Fırka’li esame, partilerinin 21. yapılış sene dönümü dolayısıyla Twitter üzerinden “Bir olduk, 21 olduk” etiketiyle tebrik kartı mesajları yayımladı.

YANLIŞSIZ Tümen Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, “21 yıldır inandığımız yolda yürüyor, milletimizin hizmetkarı olmaktan çalım duyuyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Umumi Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hizmetlerle komple nice yıllara.” ifadelerini kullandı.

SELIM Tümen Genel Başkanvekili Numan Vareste, “Yeniden diri şişman Türkiye üzere, milletimizle omuz omuza, temas ve muadele içinde, demokrat, reformcu, evcil, milli, kalkınmacı, kuşatıcı ve kül Türkiye’nin partisi YANLIŞSIZ Fırka’mizle nice yıllara.” mesajını paylaştı.

Bir ülkede esas sorunları siyaset yoluyla çözmenin o ülkeye yapılabilecek bildirme şişman bakım olduğunu tamlayan DÜRÜST Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı Efkan Ala, “SELIM Fırka bu balaban başarının adıdır. İslam dünyasında ilmek ve vicdan özgürlüğünün önündeki yasakları, politik mücadeleyle ve demokratik yollarla kaldırarak, ibdai benzeri sükse sağladı.” değerlendirmesinde bulundu.

DOĞRU Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Biberli, “Millete hizmet önünde, ‘şişman ve hararetli Türkiye’ fikri amacıyla yaptığımız her hareket ve attığımız gelişigüzel adımda milletimizle bire bir olduk. Bir olduk, 21 olduk, birçok aynı olduğumuz ve ülkemize hizmet ettiğimiz yıllarımız olsun. Ailemiz, yuvamız, YANLIŞSIZ Partimizin 21. yaş haset hümayun olsun.” ifadelerine düz verdi.

DOĞRU Parti Genel Başkan Yardımcısı Dirimsel Edip, “Umumi Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aziz milletimize ve ülkemize hizmet önünde 21. yılımız mutlu olsun. Milletimizle beraber nice yıllara.” açıklamasını yaptı.

DOĞRU Fırka Genel Başkan Yardımcısı ve Kurum Başkanı Erkan Kandemir, SELIM Fırka’nin bugüne kadar bütün bakım ve birbiri ardına açtığı eserlerle öne sâdır ayrımsız tümen olduğuna belen ederek, “Bundan 21 yıl önceki Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye sevdasıyla çıktığımız bu yolda takkadak manzara kurmakla kalmadık, hayalleri bir tane tek gerçeğe dönüştürdük.” ifadelerini kullandı.

21 almanak politik yürüyüşlerinde DOĞRU Öğür’yi millete bakım yolundan alıkoymaya etkin darbelerden vesayetçi yapılara, terör örgütlerinden fitne odaklarına büyüklüğünde birlik engelleri, milletin desteğiyle birer birer aştıklarını belirten Kandemir, şunları kaydetti:

“Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine herkesi benzeri muhabbetle kucaklıyoruz. DOĞRU Parti, geçtiğimiz 21 sene süresince olduğu gibi bugün birlikte istikrar ve güvenden, adalet ve demokrasiden ivaz vermeden ülkemize balaban hizmetler ve kebir projeler kazandırmaya bitmeme ediyor. Geçtiğimiz 20 yıldaki iktidarımız döneminde ülkemizi elbette temas alanda büyütmüş ve güçlendirmişsek, 2023, 2053 ve 2071’e revan süreçte birlikte Hakk’a ve bölüt bakım yolundan sapmadan tıpkı iradeyi ortaya koymaya devam edeceğiz.”

Share: