Verimli Öztürk ile Kurretülayn Matur çifti yollarını ayırıyor

‘Ütopya’ programında tanışıp evlenen Eli Açık Öztürk ile Kurretülayn Matur’un etraflı zamandır ayrılığın eşiğinde olduğu konuşuluyordu. Öztürk’ün Survivor Ekstra programından kovulma sebebi olduğu iddia edilen eşi Kurretülayn Matur, boşanma haberlerini doğruladı.

“METRUKIYET HABERLERİ DOĞRUDUR”

Kurretülayn Matur, “Metrukiyet haberleri doğrudur. Değme ikimizin de için hayırlısı olsun” açıklamasında bulundu. Kurretülayn Matur, Göz6 programı yıllarından beri küslük yaşadığı Alpay Kazan’ın ölümü sonrası yaptığı, “Hakkımı helal etmiyorum” paylaşımıyla Acun Ilıcalı’yı kızdırmıştı. Dostu Alpay Kazan’ı kanserden kaybeden Dünya Ilıcalı, Matur’un paylaşımının faturasını Eli Açık Öztürk’e kestiği ve adlı yorumcuyu programdan çıkardığı argüman edilmişti.

“EVLİLİKLER ARKADAŞLIĞIN OLMAMASINDAN BİTER”

Kurretülayn Matur’un veladet gününü eşinden ayrı geçirmesi ve ikilinin aynı süredir beraber görüntü vermemesi, firkat dedikodularını alevlendirmişti. Matur, bu dedikodulardan sonraları Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Nietzche’nin, “Evlilikler aşkın olmamasından değil, arkadaşlığın olmamasından biter. Ayrımsız dünyaevi yaparken kendimize şu soruyu sormalıyız: Sonu zayıflık olan o teferruatlı nöbet boyunca bu insanla dostane etmekten afiyet alacağına inanıyor musun?” notunu paylaşmıştı.

YARIŞMADA TANIŞIP EVLENMİŞLERDİ”

2014 yılının ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Dünya Ilıcalı’nın yarışma programı ‘Ütopya’ adlı yarışmaya katılan Kurretülayn Matur, Alicenap Öztürk ile alay malay yarışmıştı. 2014 yılından beri ilişkileri bitmeme eden Kerim Öztürk ile Kurretülayn Matur, 19 Haziran 2020’dahi evlenmişti. Kurretülayn Matur eşiyle beraber nikah sonrası balayına çıkmıştı. Tatilden romantik karelerini toplumsal medya hesaplarından paylaşan ikiliden Kurretülayn Matur’un verdiği küvet pozu tepkilere misil açmıştı.

“İÇİNİZİ KEMİRSİN”

Fotoğrafına “Ucube gibisin tıpkısı” yorumunu fail takipçisini sosyal iletişim araçları hesabından ifşa fail Kurretülayn Matur kaba sözler harcama etmişti. Matur yaptığı paylaşımına, “Hangi çok eş saldırdı bu paylaştığım görsele. Hasetinizden hangi yapacağınızı şaşırmışsınız. Bu hesapları engellemeyeceğim. Bakıp bakıp içinizi kemirsin hasetiniz” notunu düşmüştü.

Share: