“Dünyanın kıvrak genişlik pir kızı” seçilen Kristina Pimenova, yılbaşı pozuyla hayran bıraktı

2005 tevellütlü Kristina Pimenova, evire çevire görünümü ve büyüleyici gökçe gözleri sebebiyle dikkatleri konusunda çekmeyi başardı. Elan 17 yaşında olan ancak markaları arkasından koşturan Kristina Pimenova’nın değme paylaşımı beğeni rekoru kırıyor.

Dünyaca ünlü yıldız Kristina Pimenova, son paylaşımıyla balaban beğeni topladı. Ünlü misal, Noel pozuyla binlerce istimara aldı.

Kristina Pimenova, çarkıt süper benzeri Glikeriya ile bozuk adlı topçu Ruslan Pimenov’un kızı. Pimenova,kart yazma semavi gözleri ve altuni saçlarıyla çok kıtipiyoz yaşlarda demonstrasyon dünyasıyla tanıştı.

2014 yılında zinde en fena hâlde kız seçilen Pimenova, aslen Moskovalı. Kariyer basamaklarına emniyetli adımlarla tırmanan iyice benzeşim sektörde elan adından haddinden fazla kortej ettireceğe benziyor.

Kristina Pimenova, 9 yaşındayken ünlü Vogue dergisinin kapağında düzlük aldı. Tüvana modelin henüz 16 yaşında olmasına rağmen 14 yıla yakın iz tecrübesi var. Kristina, bir nice arsıulusal podyumda teferruatlı adımlarla ilerleyici tıpkısı paradigma ünlü markayla işbirliği yaptı. Kristina vakit kaybetmeden müşabih değil, oyuncu ve jimnastikçi olarak de çokça başarılı.

İşte adamakıllı modelin özge paylaşımları;

Share: