Sunucu Arto, partneri Seren Serengil’in düşmanı Gülben Ergen’den sahnede defo diledi

Söylemezsem Imkânsız programının sunucularından Arto Orostopolluk eski akşam ezanı partneri Seren Serengil’in düşmanı Gülben Ergen’in konserine gitti. Ergen ile konser boyunca eğlenceli anlar nâkil Dolma, sahnede söyledikleriyle herkesi şaşkına çevirdi.

GÜLBEN ERGEN’DEN DEFO DİLEDİ

Konserde uyumlu anlar nâkil Arto Numara, ayrımsız aleniyet sahneye çıkarak Gülben Akil Baliğ’den af diledi. Dalavere, “Seni çok seviyorum ve senden defo diliyorum. Yaptığım yanlışlar üzere, söylediğim sözler amacıyla… 2023 bizim yılımız olsun” dedi. Ünlü ismin sözleri karşısında ağzı açıkça mütezayit Gülben Ergen ise “Acep ölecek miyim? Sahnede aynı molekül mi var? her husus yolunda” karşılığını verdi.

SEREN SERENGİL’DEN CANLI YAYINDA İMALI SÖZLER

Arto Dümen’nın ayrımsız programda kayran aldığı Seren Serengil’in “Düşmanım” dediği Gülben Ergen’den defo dilediği anlar sosyal medyada viral olurken gözler dahi Serengil’e çevrildi. Sosyal medya hesabından sessizliğini koruyucu Seren Serengil, bugünkü deli dolu yayının başında ilgi çekici ifadeler kullandı. İsim vermeden çevirme yapan Serengil, “Bütün fedakarlıklar yaptım amma karşılığını alamadığım antlaşma bitti. 2019’dan beri kendimi evimin çatısında bahtiyar ve huzurlu hissettim” dedi. Arto Dolma’nın o anlarda yüzüne yansıyan gerginliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Share: