Fen Görgüzel, aksülamel toplayan “Asgari ücretli canan benimle yaşayamaz” sözleri sonrası özür diledi

Geçtiğimiz aylarda yönetmen Hamdi Alkan ile biricik celsede boşanan Selen Görgüzel, paylaşımları ve açıklamalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Cildine yaptırdığı işlemlerle sık sık konuşulan Görgüzel, geçtiğimiz günlerde da minimal ücretle ilişkin benzeri çıkışta bulundu. Sözleri reaksiyon çeken ünlü sima, defo diledi.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Zaman zaman yaptığı çıkışlarla adından hezel ettiren Vukuf Görgüzel, esbak çağ “Minimal ücretle etkin birisiyle canan olur muydunuz?” sorusuna “Benimle yaşayamaz. Komplekse girer. Erkeğimsi duyguları rencide peki. İyi tıpkısı yere kovmak isteyecektir amma yapamazsa gururu kırılır. Bizatihi aynı madde ayırmak lüzumlu, yapamaz üzülür. O yüzden davul da dengi dengine” dedi. Cevabından kıran bodur sürede gündem olan şarkıcıya reaksiyon yağdı.

ÖZÜR DİLEDİ

Eleştirilerin peşi sıra Instagram hesabından bir açıklama özne Bilgelik Görgüzel, şu ifadeleri kullandı: “Minimum ücretle hayatını idame ettirmeye çalışan tüm amele kardeşlerimden, büyüklerimden, dostlarım ve arkadaşlarımdan kusur dilerim. Maalesef yanlış anlaşıldım. Açıklamam katiyen sizi rencide buyurmak amaçlı değil, aksine maltalık şartlarının ne büyüklüğünde pres olduğunun altını çizmek gayeli işlenmiş bir söylemdi. Bizlerin icra ettiği çığır gereği yapmamız müstelzim harcamalar, yatırımlar, bulunmamız müstelzim ortamlar amacıyla mahsus idrak grubu insanlar bile zorlanırken benim mücadelem üzere bile o şartlarda yanımda olacak birey üzülebilir, kendini ateş hissedebilir gitmek istemiştim. Ölçüm sizin.”

Share: