Meslektaşı Nilperi Şahinkaya’ya küfrederek kavga çıkartan oyuncu Burak Deniz’den kusur: Şakalaşmak isterken dozajını kaçırdım

Şahmaran dizisinin çekimleri amacıyla Adana’da mevcut Burak Deniz’in öncekigece gittiği ayrımsız otelde taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı kanıt edildi. Şahinkaya’nın sevgilisiyle oturduğu masaya revan Deniz’in oyuncuya kalay ettiği ve devamında uğraş çıkardığı müstakbel sürüldü.

MENAJERLİK ŞİRKETİNDEN TEPKILI UÇAK AÇIKLAMA

Olayın ardından oyuncunun menajerlik şirketinden yapılan açıklamada “Bugün Burak Deniz üzerine sâdır haberlerle ilişkin yerine tıpkısı yanlış anlaşılma sonucu yemekli ayrımsız ortamda iki yan beyninde yaşanan tartışmadan Burak Bahir’in zat adına kalbi kırık olduğunu yayımlamak isteriz. Fakat haberde ismi geçen oyuncu Nilperi Şahinkaya’ya her küfür veya hakaret muhtevalı hezel sarf edildiğine dayalı iddiaların gerçeği yansıtmadığının önemle altını çizer, yaşanılan tartışmanın ayrıksı hiçbir yere çekilmemesini arzu ederiz” ifadelerine yer verildi.

BURAK DENİZ: ŞAKANIN DOZU KAÇTI

Tartışmadan eyyam sonra açıklama eden Burak Deniz ise olaya şahit olan herkesten kusur diledi. Instagram hesabından izah özne Bahir, şu ifadeleri kullandı: “Adana Film Festivali zımnında bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Bahir Akıncı ile muammer olduğum ve istemediğim şekilde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise dolayısıyla tekrardan çok ümitsiz olduğumu yayımlamak isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünmediğim, oldukça tatsız güzeşte benzeri gecenin sabahında kendilerinden lahzada ve şahsen kusur dilemek üzere ister menajerim eliyle gerekse üstelik kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım ancak kalburüstü olamadım.”

HERKESTEN KUSUR DİLEDİ

“Halkoyu gözetiminde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma emsal dokuma etmeyen bu davranışımdan dolayı Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından antrparantez o akşam olaya tanık olan herkesten teker tekerlek bozukluk diliyor, kamuoyuna hakeza tıpkı konuyla meşgul ettiğim üzere birlikte ne büyüklüğünde ümitsiz olduğumu gine yorumlamak istiyorum. Umarım bu kırgınlıklar bildirme gücük zamanda serencam bulur.”

Burak Deniz’in davranışları ve söylediklerini affetmeyen Nilperi Şahinkaya ise ülkü açmaya hazırlanıyor.

Nilperi Şahinkaya, sarhoşken namına sinkaflı küfürler savuran Burak Deniz’e cezayı kesti Nilperi Şahinkaya’ya küfrettiği sav edilen Burak Deniz’in menajerlik şirketinden izah: Tartışmadan kıran üzgünShare: