Merakla muhtemel O Patırtılı Türkiye Yılbaşı Hususi fragmanı yayınlandı! Tasavvur Boz ile Alem Ayşin Turan’ın arasındaki samimilik ilgi çekti

Jüri kadrosunda Ebru Modern, Baht Tilbe, Seda Sayan ve Amaç Boz’un vadi aldığı O Curcunalı Türkiye Yılbaşı Hususi programından fragmanlar yayınlandı. Adlı geçidinin yaşandığı fragmana Ayça Ayşin Turan ile Meram Boz’un sözleri mühür vuruyor.

“AYÇA’YI HİÇBİRİNİZE VERMEM”

Detaylı süredir aşk yaşadıkları konuşulan ve iddiaları temas fırsatta yalanlayan düet, O Curcunalı Türkiye Yılbaşı Hususi çekimlerinde aynı araya geldi. Tempo belirten Turan’a umursamayan kalmayarak dönen Maksat Gri, “Merhaba Garaz ben. Tek birinize vermem. Haddinden Fazla güzelsin. Haberlerde okudum ve sen ‘saçını ektir’ demişsin. Ego üstelik çabucacık ektirdim, beni seçmezsen söktürtürüm. İkilinin istekle konuşmaları özen çekerken yarışmanın ilerleyici dakikalarında de Gaye Gri’un Özledim şarkısına ikili yaptı.

DAHA ÖNCE ÜSTELIK TASAVVUR GRI VE BEYAZ ZEHIR ARASINDA KALMIŞTI

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından kortej ettiren domuzuna oyuncu Hilal Ayşin Turan, geçtiğimiz yıllarda de O Patırtılı Türkiye’ye munzam ve annesinin isteği konusunda Uğur Gri hesabına Beyazıt Öztürk’ü seçmişti.

Share: