Maltalık Bilgisi’nin Arif’i oyuncu Ümit Erdim ikinci posta atalık sevinci yaşadı

2017’den bu yana Seda Erdim ile evli olan aktör Ümit Erdim, ikinci nöbet atalık sevinci yaşadı. Curcunalı adında bir kızı olan koşa, Ela adını verdikleri ikinci çocuklarına bile kavuştu.

MUTLULUĞUNU TAKİPÇİLERİYLE PAYLAŞTI

Ümit Erdim sevincini toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Çiçeği burnunda temel babayı, mümasil arkadaşları mutlu gününde serbest bırakmadı.

VERDİĞİ KİLOLARLA RUZNAME OLDU

Ümit Erdim serencam yıllarda verdiği kilolarla adından kortej ettirmişti. Işkembe ameliyatı olan Erdim, gücük sürede 60 kilogram verdi.

ÜMİT ERDİM KİMDİR?

Beklenti Erdim (d. 15 Haziran 1985, Kocaeli), Türk oyun, dizi film oyuncusu ve pilottur. İlkokul ve ortaokuldan sonradan, İzmit Saldırış Anadolu Lisesini bitirdi. 1998 – 2003 yılları beyninde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatroları’nda tendürüst birimde oynadı. Burada tanıştığı Caner Özyurtlu ile beraber İstanbul’a geldi. Özyurtlu ile bu arada Moda’dahi benzeri ajansa kaydoldular. Kariyerini çıktı temaşa namına televizyonla devam ettirdi.

Böyle mi Olacaktı adlı dizide misafir oyuncu olarak başladığı nutuk yaşamı Avlu Bilgisi, Istek ve Selena ünlü dizilerle bitmeme etti. Bir Nice dizide kurum aldı.Katıldığı Fert Dostum ünlü köpek terbiye yarışmasında bir numara olmuştur. Mike adında aynı köpeği vardır. İstanbul’üstelik bir aşçı işletmektedir. 2015 yılının Ev ayında 3. sezonu başlayan “Benzemez Kimse Sana” programında jüri üyeliği yaptı. Erdim, 2019’dan itibaren pilotluk eğitimi almaya başladı.Share: