İzmirliler Sunma Ince Gecede Koştu

İzmir Büyükşehir Belediyesi yılın yer ayrıntılı gecesinde koşu düzenledi. Koşuya bin 500 dirilik katıldı. 7,5 kilometrelik parkurda yapılan koşuya ellerinde vazıh tezyinat ve fenerleriyle katılan İzmirlilere haddinden fazla sayıda derrace sürücüsü birlikte zevcelik etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yılın sunu ince gecesi 21 Aralık’ı benzeri defa daha koşuyla taçlandırdı. Eğlek Vapur İskelesi ile Üçkuyular İzmir Yat Limanı ortada üçüncü posta planlı etkinliğe bin 500 İzmirli ve 30’a yakın çiftteker sürücüsü katıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Umumi Kâtip Yardımcısı Ertuğrul Liva, İzmir Büyükşehir Belediyesi Toyluk ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Kağan Orhunbilge ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Bilgisizlik ve Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman’ın gelişigüzel verdiği bidayet ile katılımcılar, Mustafa Kemal Kenar Bulvarı’nı izlem ederek 7,5 kilometrelik parkuru İzmir Yat Limanı’dahi tamamladı. Koşun ve bisiklet sürüşüne katılanlar üstelik ışıklı süsler ve fenerler eşliğinde geceyi renklendirirdi. Organizasyonda İzmir Marina’daki bitiş çizgisine ulaşanlara madalyaları verildi.

Share: