Hisarcık Kötü ve Yukarı Yoncaağaç köyü yollarına sıcak asfalt

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Kötü Yoncaağaç ve Fevk Yoncaağaç köy yollarında başlayan hep 5 kilometre BSK ısıdam asfalt çalışmasının 1 hafta içerisinde tamamlanacağı bildirildi.

Konuyla ilişik aynı açıklama özne DÜRÜST Öğür Hisarcık İlçe Başkanı Şanlı Var,” Süfli Yoncaağaç ve Üst Yoncaağaç karye yollarımızda başlayan mecmu 5 kilometrelik BSK Sıcak asfalt çalışmalarını İlçe Kaymakamımız İsmail Kele, İlçe Hususi İdare Müdürümüz Arif Sezen ve Zir Yonçaağaç Köyü Muhtarımız İhsan Pektaş ile durumunda inceledik. İki köy yolumuzdaki BSK hamam asfalt çalışmaları 1 hafta içerisinde tamamlanacaktır. Köy yollarında kalitenin yükseltilmesi ve ulaşımda vatandaşların bayındır yolculuk yapabilmelerinin amaçlandığı çalışmalarımız kamu hızıyla devam etmektedir” dedi.

“Güldüren köyüne bireşimli çim ayak topu sahası”

Komutan Var,” Küçümseme verdiğimiz gibi Güldüren köyünde yapımına bodur tıpkısı süre evvel başladığımız bireşimli çim ayak topu sahasını tamamlanarak çocuklarımızın ve gençlerimizin hizmetine hazır halde olduğunu iri tıpkı heyecanla gördük. Heyetimiz ile birlikte ayrıca Güldüren köyü defa ağı içerisindeki güreşçi köprüsü genişletilmesi çalışmalarını yerinde inceledik. Milletin iradesi, Türkiye Yüzyılıdır, tekmil bağımsızlıktır, 85 milyonun huzurudur, Recep Tayyip Erdoğan’ın gine Cumhurbaşkanı olmasıdır. Ki ne derse desin hedefimizden vazgeçmeden, 2023 seçimlerinde herkesin kazanacağı bir kamet yazacağız” dedi. – KÜTAHYA

Share: