AK Tümen Kütahya İl Başkanlığı’nın ’43 günde Kütahya’ programı

SELIM Öğür Kütahya İl Başkanlığı’nın ’43 günde Kütahya’ programı

Mustafa Önsay: “43 Günde Kütahya programı çerçevesinde 7 bin 481 can mülakat edildi

KÜTAHYA – AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, “43 Günde Kütahya” programı çerçevesinde 7 bin 481 kişinin konuşma edildiğini bildirdi.

Bahçeli Evler Mahallesi’nde esnaf ve ocak ziyaretleri fail Önsay, “43 Günde Kütahya’mızı fethetmeye devam ediyoruz” dedi.

Önsay, “Yer çalışmalarımız tam kurum mensuplarımızın çaba ve çabaları ile tamam doğal gaz bitmeme ediyor. Kapıları çalıyoruz, hasbihal ediyoruz, hemşehrilerimizin dertleri ile dertleniyoruz, sevinçlerine eş oluyoruz. Bu çalışmalarda vatandaşlarımızın istifham ve görüşlerini alıyoruz aykırı düşünüm alışverişi yapıyoruz, önerilerini dinliyor kadar alıyoruz. Çalışmalarımızın başladığı tanıtım toplantımızdan itibaren, bugüne dek toplam 7 bin 481 hemşehrimizi musahabe ettik. Kütahya merkezde 29 bin iklim genelinde 73 bin üyesi olan iri tıpkı aileyiz. Bu benzeri zamanda tıpkısı düzlük çalışması. Üyelerimizin talih ve Kütahya ile ait ortaya koydukları önerilerini görüşlere bakarak şehrimizi daha ileriye taşıyacağız. Bu proje YANLIŞSIZ Öğür açısından şanlı aynı proje. Çalışmalarımızı layenkati devam edecek. Yekpare teşkilatımıza emekleri için ilgiyle teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek konuştu.

Share: