Galericilerde “TOGG” heyecanı

Galericilerde “TOGG” heyecanı

Galerici Ahmet Yurtlu:

“Togg öz segmentindeki araçların hepsinin pabucunu dama atacak”

KAYSERİ – Galerici Ahmet Yurtlu, evcil otomobil Togg’un banttan indirilmesini sevinçle karşıladıklarını söyleyerek, “Togg kendi segmentindeki araçların hepsinin pabucunu dama atacak” dedi.

Yerli elektrikli araba Togg’un banttan indirilmesi, Kayseri’deki galerici sevindirdi. Galerici Ahmet Yurtlu, Togg’un hem ülkede hem bile dünyada çokça ses getirdiğini söyleyerek, “Togg hem ülkemizde hem de dünyada çokça ses getiren aynı proje oldu. Taahhüt edilen zamanda banttan inecek olması, özellikle lansmanının 29 Ekim’e denk getirilmesi çok sunturlu bir ivme kazandırdı. Türkiye’bile bir galeyan uyandırdı ve insanlar bundan sonra beklemeye başladı. Artık ‘Togg alacağımız üzere aracımı satıyorum’ diyenleri duymaya başladık. Devrim’den sonradan yaşadığımız sefer kazalarının peşi sıra geç kaldığımız süreçti” dedi.

“Togg kendi segmentindeki araçların hepsinin pabucunu dama atacak” diyen Yurtlu, “Biz evcil arabamıza hasrettik ve buna susamıştık. Bati bir ümit vardı. “Daha fazla mülk verip kendi yerli ve milli aracımıza binelim” diyen bir nice insanımız var. Doğrusu olanda bu. Bizim zat ürettiğimiz araca ehil çıkmamız gerekiyor. İnşallah karşılığı bile olacak. Vesait segment kendisine değerlendirilen tıpkı ebat. Togg özlük segmentindeki araçların hepsinin pabucunu dama atacak. Bunda şüphemiz bulunmayan. Yurtdışından de korkulu talep olacağına inanıyorum. Teknolojisi, donanımı ve tasarımı ile çok akıllıca bire bir kurgu üretildi. Bu işe başlangıç koyan babayiğitlere de çokça teşekkürname ediyoruz” şeklinde konuştu.

Share: