DÜRÜST Tümen Edirne İl Başkanı İba, partisinin 21. kuruluş yıl dönümünü kutladı

SELIM Tümen Edirne İl Başkanı Sarih İba, partisinin 21. yapı sene dönümü zımnında sıkıntı yayımladı.

İba mesajında, DÜRÜST Öğür’nin millete hizmet önünde önceki günkü aşkla çalıştığını belirtti.

DOĞRU Tümen’nin ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’nin baştan özlük potansiyelini bulduğunu anlatım fail İba, şunları kaydetti:

“Türkiye, DÜRÜST Fırka iktidarı döneminde 21 yılda çağ atladı. Milletin desteği ile her antlaşma ayakta mütezayit YANLIŞSIZ Tümen, 2023 hedeflerine gine milletin desteği ile adım adım ilerlemektedir. Türk milletine hizmetkar, vatanına aşırma tıpkı acun lideriyle gelişigüzel kat yürümenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. SELIM Fırka’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a istek vermiş düzenleme ile ilişki ve kardeşlik içerisinde Edirnelilerin sağlık ve refahı amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Reisicumhur ve DOĞRU Tümen Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mektubun, parti kurucuları ve partililere iletildiğini dile getiren İba, şöyle devam etti:

“Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora büyüklüğünde birçok alanda gerekseme duyulan envestisman ve hizmetler 21 yılda yapıldı. Bugüne büyüklüğünde olduğu kadar imdi bile çeşitli yatırım ve projelerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye bitmeme edeceğiz. Partimizin, davamızın, bu milletin uğruna çıktığımız yolumuzun kuruluşunun 21. yılı kutlu olsun. Rabbim bizlere nice hizmetleri yapmayı nasip etsin. 21 yaşında hem gepegenç tıpkısı kıray kabilinden hem tarihin derinliklerinden getirdiği tecrübesi ile esaslı aynı çınar gibidir DÜRÜST Fırka. 21. yılımız kutlu olsun, bol olsun.”

Share: