Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balkan turunu tamamlayarak yurda döndü

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan Bosna Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan’ı kapsayan 3 günlük Balkan turunu tamamlayarak İstanbul’a geldi.

Zagreb Franjo Tudjman Uluslararası Havalimanı’ndan cereyan eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekileri haiz hususi uçak “DOLAŞMA”, saat 23.15’te Atatürk Havalimanı’na indi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul Valisi Ulu Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve özge ilgililer eliyle karşılanan Erdoğan, konuta boşamak üzere havalimanından ayrıldı.

Cumhur Reisi Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Firez ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Defans Bakanı Hulusi Akar, Endüstri ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ekincilik ve Orman Bakanı Ünite Kirişci, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Iblağ ve Enfrastrüktür Bakanı Adil Karaismailoğlu, YANLIŞSIZ Öğür Umumi Başkanvekili Numan Kurtulmuş, YANLIŞSIZ Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, DÜRÜST Parti Genel Başbuğ Yardımcısı Efkan Alabalık, YANLIŞSIZ Öğür Genel Şekil Karı Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Ilmek İşleri Başkanı Prof. Dr. Mualla Erbaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Rehavet, Defans Sanayii Başkanı İsmail Demir ve Yükseköğretim Yerleşmiş Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar dahi yurda döndü.

Share: