Belediyeden indirim protokolü

Kütahya Belediyesi, yapmış olduğu protokollerle ‘İkamet kart’ sahibi üniversite öğrencilerine ve şehremaneti çalışanlarına bindi olmaya bitmeme ediyor. Serencam adına, Kütahya Belediyesi ile Avlupınar Konferans Atölyesi beyninde tören düzeni imzalandı.

İkamet Deneyli sahibi darülfünun öğrencileri ve Kütahya Belediyesi çalışanları üzere Avlupınar Hanek Atölyesi ile indirim protokolü imzalandı. Kütahya Belediyesi ile Avlupınar Laf Atölyesi arasında imzalanan protokol ile birlikte yüzde 20 oranında indirim, İkamet Kart sahibi üniversite öğrencileri ve Kütahya Belediyesi çalışanları üzere uygulanacak. Avlupınar Nutuk Atölyesi bünyesindeki tamlık kurslar ve saz satışlarından aldıkları hizmetlerde indirim geçerli olacak.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık protokolle ilgili yaptığı konuşmada, “Şehrimizin altın ailelerinden birisi olan Avlupınar Ailesinin üçüncü kuşağı Ekrem Avlupınar kardeşimin açmış olduğu tekellüm atölyesinde elan evvel bir nice hemşehrimizin yaptığı gibi orada sunulan hizmetlerden belediyemiz çalışanlarına ve İkamet Iri sahibi öğrencilerimize yüzdelik 20 oranında iskonto öngören protokolü imza töreni için birlikteyiz. Ilkin kendisine ve kızıl ailesine bu desteği üzere teşekkür ediyorum. Bu nev hizmetlerden yararlanacak olan hemşehrilerime ve öğrencilerimize bile güzel olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

Avlupınar Nutuk Atölyesi sahibi Ekrem Avlupınar, “İki tarafa bile doğru olsun. Kütahya’bile sanatı biraz daha arka kademeye yararlanmak için elimizden geleni yapacağız. Başkanımıza teşekkürname ediyorum” dedi. – KÜTAHYA

Share: