Afyonkarahisar’da YANLIŞSIZ Parti’ye katılanlara rozet takıldı

AK Tümen Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ahu Uluçay, AK Parti’ye katılan sakat İYİ Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Toker ile Ahmet Postal’a rozet taktı.

Uluçay, İl Başkanlığında düzenlenen katılım töreninde, DOĞRU Fırka’nin davasının mutlu bire bir sevgili olduğunu söyledi.

DÜRÜST Partinin dünyanın yer iri sivil dernek olduğunu aktaran Uluçay, “Bizim kapılarımız bilcümle vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır. Bütün burada kendine benzeri kıvılcım bulabilir ve inandığı yolda yaya bu davaya bakım edebilir. Tığ hep vatandaşlarımızı partimize çayımızı kahvemizi içmeye bekliyoruz. Yalnız talepleri değil bizlerle ülfet etmek, bize dair, hedeflerimize dayalı zül ettikleri hangi varsa sanmak amacıyla partimize gelebilirler.” ifadesini kullandı.

Uluçay, DÜRÜST Partiye katılan çarkıt İYİ Öğür Afyonkarahisar Deneyimsizlik Kolları Başkanı Gökhan Toker ile Ahmet Postal’a rozet taktı.

Katılım törenine, DÜRÜST Parti Afyonkarahisar Saylav Mehabetli Özkaya, Minval İlçe Başkanı Işıklı Ateşin Karadeniz, Bilgisizlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile partililer katıldı.

Share: