Adana Demirspor Başkanı Erek Sancak’tan Balotelli açıklaması: Ferasetsiz dönebilir

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Meram Alem, kulübün YouTube hesabında takımdan ayrılan İtalyan golcü Mario Balotelli karşı açıklamada bulundu.

“BALOTELLI 2 YIL SONRALARI GERİ GELEBİLİR, BELLİ GAYRIMÜMKÜN”

Uğur Bayrak İtalyan baht amacıyla “Balotelli’ye bize verdiği emekler üzere teşekkürler mesajı attım. O bile İtalyanca dönmüş, seçkin ahit kalbinde yerimiz olduğunu söyledi. İtalyancayı Türkçeye çevirirken ‘sana aşığım’ anlamına mevrut bire bir husus yazmıştı. Mahsus olamaz, 2 yil sonralari gelebilir.” dedi.

TAYYİP TALHA TRANSFERİNDEKİ SÜRECİ AÇIKLADI

Sembol, takımdan ayrılan bir bambaşka insanoğlu Tayyip Talha hakkında yaptığı açıklamada ise, “Tayyip Talha’yı önceki ilkin Belçika’dan 2 topluluk ve Beşiktaş istedi amma Beşiktaş ile ifa planında anlaşamadık. Biz, Fenerbahçe ‘den Bruma’yı istedik ve trok gündeme geldi. Serdar Dursun konuşuldu ama o da devre arasında dahi olsa Avrupa’ya müracaat etmek istediğini söyledi.” diyerek konuştu.

“FENERBAHÇELİLERİN YERİNDE OLSAM ALİ KOÇ’A SAHİP ÇIKARIM”

Ulvi Belletici hakkında konuşan Başbuğ Sembol, “Fenerbahçelilerin yerinde olsam Şanlı Çalıştırıcı’a ehil istidlal. Şanlı Çalıştırıcı bol ayrımsız başbuğ. Güzeşte yil Göztepe maçı sonrası dahi söylemiştim. Eksiksiz topluluk taraftarları üzere söylüyorum. Başkanlarınıza, yönetiminize cemaat çıkın.” şeklinde konuştu.

Share: