3 kızını ve karısını uykusunda öldüren erkek, eşiyle ev satışından muhit tartışmış!

Şırnak İdil ilçesi Kullanılmamış Mahalle Botaş Caddesi’nde Hasan Karaaslan, dün akşam evde uyudukları tam eşi Leyla ile kızları Bahir (17), Ferişte (16) ve Şerife K’ye (13) pompalı tüfekle elem etti. Elan bilahare silahıyla karakola giden Hasan K, eşini ve çocuklarını öldürdüğünü belirtti.

2 ÇOCUĞU KADER ESERİ KURTULDU

Olay takkadak komşuları olan babaannelerinin evinde olan 2 çocuğu ise nasip eseri katliamdan kurtuldu. Şüpheli Karaaslan olayı gerçekleştirdikten sonradan emniyete anbean silah ile alay malay tasdik oldu. Henüz sonraları olay adına gelen keyif ekipleri hayatını kaybeden üç kızı ve annelerinin donmuş bedenlerini ölü açımı geçmek için Şırnak Devlet Hastanesi’ne götürdü.

BABA TUTUKLANDI

Olay adına polis ve 112 Ivedili Sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler, Hasan K’nin eşi ve 3 kızının hayatını kaybettiğini belirledi. Cenazeler, ölü açımı amacıyla Şırnak Ululuk Hastanesine gönderildi. Gözaltına alınan şüpheli Hasan K’nin emniyetteki işlemleri sonrası gönderme edildiği adli mercilerce tutuklandı.

15 YIL ÖNCEKI TEDAVİ GÖRMÜŞ

Öte yandan ağababa üzerine konuşan komşular, şahsın ruh bilimsel rahatsızlığının bulunduğunu aktardı. Hasan K’nin 15 yıl ilk Elazığ’da tıpkı hastanede otama gördüğü öğrenildi.

EVİ SATTIĞI İÇİN ARALARI BOZULMUŞ

Babanın ağızsız ve asude aynı yapısı olduğuna özen çekici kasaba sakinleri, yaşadıkları şaşkınlığı anlattı. Çiftin arasında anlaşmazlıkların bulunduğunu tamlayan komşular, Hasan K’nin evini sattığı için karısıyla çarpışma ettiğini bile belirtti. Mavera yandan dün tün evde 4 kıta kız çocuğunun bulunduğu, 7 yaşındaki çocuğun katliamdan buzdolabının arkasına saklanarak kurtulduğu öğrenildi.Share: