Rektör Özölçer Türkiye İnovasyon Haftası etkinliğine katıldı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Koy Kurultay Merkezi’nde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ve çokça sayıda bakanın katılımıyla gerçekleştirilen 9. Türkiye İnovasyon Haftası’na katıldı.

Tecim Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) aracılığıyla planlı ve “İnovasyonun Yıpranmamış Yüzyılı” temasıyla gerçekleşen etkinlikte Rektörümüz Özölçer’e, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Melik Kutoğlu zevcelik etti.

İnovasyon kültürünün gelişimine ve ihracat değerimizin artırılmasına katkı seçmek amacıyla düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası etkinliğinin inovasyona yan veren bilcümle paydaşları benzeri araya getirmeyi planladığı bildirildi. Bu doğrultuda küresel şirketlerin arka düzem yöneticileri, fikir liderleri, öğretim üyesi ve öğrenciler, Türkiye’nin önde mevrut şeriklik yöneticileri ve kamunun peş düzem temsilcileri 12-13 Fasıla tarihleri arasındaki etkinlikte ayrımsız araya gelecek.

Türkiye’nin inovasyon atakları ve projelerine, inovatif teknolojilere, muvaffakiyetli girişimler ile inovasyonu cesaretlendiren yatırımlara sülale sahipliği yapacak olan etkinlikte, mecmu 10 oturumda 45 domestik ve yabancı hatip, hikmet ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. – ZONGULDAK

Share: