Kolovetsios: “Çokça bol benzeri hocamız var”

– Kolovetsios: “Haddinden Fazla ferah bir hocamız var”

Kayserisporlu Kavga ve Kolovetsios öğrencilerle buluştu

KAYSERİ – Kayserispor’un defans oyuncusu Dimitrios Kolovetsios, kulüpte çokça gani bir hocalarının olduğunu söyledi.

Kayserispor’un savunucu Dimitrios Kolovetsios ve kalecisi Çarpışma Rutubet ve Pakt Menajeri Yunus Akbulut, Arif Molu Teknik ve Endüstri Iz Lisesi’nde öğrencilerle buluştu. Meslek önünde meşaleler ve tezahüratlarla karşılanan futbolcular, öğrencilerin sorularını birlikte yanıtladı. Öncesinde bire bir istişare özne İl Milli Eğitim Bilimi Müdürü Ayhan Yanılgı, Kayserispor’un Kayseri üzere çokça büyük aynı değer olduğunu söyleyerek, futbolcuları öğrencilerle buluşturmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Kolovetsios: “Haddinden Fazla gür aynı hocamız var”

Ayrımsız öğrencinin “aktarma tahtasının sınırlanmış olmasına rağmen zahir böyle başarılı olundu?” sorusu konusunda Klovetsios, “Haddinden Fazla ongun tıpkı hocamız var. Amma Velakin takımda takımdaşlık ve bando ruhu oluşuk durumda. Çokça bereketli karakterlerden oluşan futbolcularımız var. Birbirlerini gani tanıyan futbolcular var. Onlarda bilcümle karakterlerini ortaya koyarak, çokça gür çalışarak, kendilerine mevrut şansı çokça gür değerlendirerek çalışmasından sonradan bu başarıyı elde ettik” şeklinde konuştu.

Dimitrios Kolovetsios, Türkiye Kupası ile ilgili sorulan soruya ise, “Bizim önemli hedeflerimizden birisi dahi kupada bitiş oynamaktır. Güzeşte sene kupayı alamadık amma çokça başarılıydık. Umarım, bu yıl hedeflerimizden biri olan kupada final oynamayı gerçekleştiririz” diyerek yanıt verdi.

Kaleci Kavga Nem birlikte, Kayserispor yandaş grubu Vabeste Kale’nin kendilerini motive ettiğini ve maç içerisinde sevimsiz sakil olduklarını söyledi.

Gönen ve Kolovetsios söyleşinin ardından merkez ve atkı imzalayarak öğrenciler ile ışık çektirdi.

Share: