Hakan Batur: Anlaştığımız oyuncular var

Bitexen Giresunspor Ustalık Direktörü Hakan Batur, “Transfer üzere süremiz var. Anlaştığımız oyuncular var. Onlar geldikten sonra almaşık oyuncularımız ve takım kalitemiz az buçuk elan iyi olacak” diyerek konuştu.

Giresun Çotanak Spor Kompleksi’nde Konyaspor’un 1-0 kazandığı maçın arkası sıra konuşan Giresunspor Ustalık Direktörü Kağan Keleş, aşınmış oldukları için ümitsiz olduklarını söyledi.

Oyun olarak ara sıra bol şeyler yaptıklarını ama görmek hesabına rakibin henüz bol oynadığını anlatım eden Bahadır, “Kol kalitesi gür, alay malay oynama alışkanlığı gür aynı takıma alın oynadık. Ligin mebzul takımlarından bir tanesi. Bizim grup kalitemiz tabi onlarla mukayese edilmez amma oyuncularım ellerinden mevrut mücadeleyi yaptılar. Pozisyonlarımız dahi var. Eksiltmek istiyorduk, kaybettik. Oyun adına bazen iyi şeyler yaptık ama yutmak namına rakibimiz bazı bazı bizden elan bol oynadı. Önümüzdeki haftayla bunu telafi etmek istiyoruz. Taraftarımızdan birlikte kusur diliyoruz” dedi.”ANLAŞTIĞIMIZ OYUNCULAR VAR”

Aktarma çalışmalarına birlikte değinen Keleş, “Önümüzdeki hafta ayın 8’ine kadar süremiz var alıntı amacıyla. Anlaştığımız oyuncular var. Bu pik yetiştiremedik. 3 oyuncumuzun lisansını çıkartamadık. Ayın 8’ine büyüklüğünde 3 pare aktör elan alacağız. Onlar geldikten bilahare almaşık oyuncularımız ve grup kalitemiz az buçuk daha bereketli olacak” diyerek konuştu.

Share: