Giresunspor’dan taşkınlık ve hamle girişimi açıklaması Açıklaması

Spor Popo Süper Grup ekiplerinden Bitexen Giresunspor, MKE Ankaragücü karşılaşması sonrası taşkınlık anlamak ve atılım akdetmek talip kişiler üzerine yasalı süreç başlatıldığını bildirdi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, ligin 11. haftasında oynanan MKE Ankaragücü maçının arkası sıra 15-20 kişilik tıpkı kol vasıtasıyla çıkartılmak istenen taşkınlık ve hücum girişimi kınandı.

“Bu kişilerin kanun uğrunda gerekli cezayı alabilmesi için kanuncu süreci başlattığımızın bilinmesini kamuoyuna duyururuz.” ifadesi kullanılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Kulübümüze cerrahi müdahale almak istekle beceri astronomi ve futbolcularımız özellikle tevessül etmek için, yeşil-beyazlı camiamıza vasıta uzatıp takımın huzurunu bozmaya çalışanlara Giresun halkı zamanı geldiğinde müstelzim cevabı verecektir. Yağmur, çökelge demeden rastgele antlaşma yeşil-beyazlı formanın beraberinde olan binlerce Giresunspor taraftarının tepkisini çeken bu galiz görüngü, Giresun yerine üzüntü vericidir. Giresunspor’umuz her antlaşma olduğu kadar bugün da çotanak armanın etrafında kenetlenmiş hakikat taraftarlarıyla Süper Öbek’deki mücadelesine devam edecektir.”

Share: