Esra Sönmezer’den “Minimal ücretli biriyle evlenir misin?” sorusuna ilgi calip cevap: Onu akseptans ettiysem seçme şeyin ayrımsız bedeli var

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Marifet Bahane programına misafir olan aktör ve anonsör Esra Sönmezer, azrail açıklamalarda bulundu. Büyütülme şeklinde kıran sülale işlerini bilmediğini belirten Sönmezer, ilerde evleneceği sevimli amacıyla kemirmek ve günahsızlık yapmayacağını söyleyerek “Hizmetkar tutmak için evlenmem” ifadelerini kullandı.

“KEMIRMEK YAPAMIYORUM, UMUM BECERİM YOK”

Hesaplı durumu bol olan bire bir ailede büyütüldüğünü üste yalıda dünyaya geldiğini belirten Esra Sönmezer, aş damı ve günahsızlık işleriyle arasının ferah olmadığını söyleyerek “Küçükken ahali çağa gül süt kuzusu büyütüldüğüm için kemirmek yapmayı bilmiyorum. Annem dahi hiç mutfağa girmezmiş. Evde birlikte kendime kemirmek yapamıyorum. Fırınım önceki günkü kabil tertemiz durur. El becerimde namevcut anca. 5 yıl aşındırmak programında takdimcilik yaptım ama içimde olmadığı amacıyla hiçbir öz öğrenemedim” dedi.

“ERKEĞE HİZMET FAIL BİR KADIN OLMAM”

Evleneceği kişiye aşındırmak yapmayacağını belirten Sönmezer, “Evlilik düşünmüyorum amma gittikçe evlenirsem asla tıpkı erkeğe hizmet fail, önüne aşındırmak koyan ayrımsız karı olamam. Benzeri eş benden bunu beklemesin. Ne yapılacağı beni ilgilendirmiyor. Uygulayım Bilimi gelişti bir telefonla haricen kemirmek geliyor. Sülale yemeği işleyen aynı yerle anlaşırız 2 günde 1 getirir. Ben çalışan bir insanım, işim namevcut üstelik adama mı bakacağım. Bulunmayan çamaşır yıka, kayran sil, kadeh sil filan bile pardon? Niye evleniyorum ego? Hizmetkar olmak amacıyla evlenmiyorum. Adam beni arayıp kemirmek siparişi filan vermesin. Zehir yesin. Ego aşçılık okumadım kimse kusura bakmasın. Aşindirmak dostça yapılan bire bir husus benim içimde namevcut” şeklinde konuştu.

“ASGARİ ÜCRETLİ BİRİYLE EVLENİYORSAM YEMEĞİ O YAPAR”

Ünlü oyuncu Gökay Kalaycıoğlu’nun “Minimum ücretli birine kova olup evlenir misin?” sorusuna bile şu şekilde karşılık verdi: “Minimum ücretli biriyle evlenirsem evde yemeği o yapar. Seni minimum ücretle kabul ettim, sen üstelik müzaheret cilt derim. Gelişigüzel şeyin tıpkısı bedeli var. Bu olabilir amma o devir da o fedakarlık yapacak. Kahvaltım hazırlanacak, aşındırmak yapılacak.”

Share: