Afganlı ailelerden Komutan Sekmen’e teşekkürname ziyareti

Erzurum’bile kâin dehalet heykel sahibi Afganlı aileler Erzurum Büyükşehir Belediye Reisi Mehmet Kerte’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK) Başkanı Erdal Pir ile gelişigüzel Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Afganlı aileler, “Türkiye Cumhuriyeti Cumhur Reisi Sayın Recep Tayyip Erdoğan Mir ve Türk Hükümeti bizlere bağrını açtı. Kocaman Allah Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni var eylesin. Şuan yaşadığımız şehir olan Erzurum’dahi çokça mutluyuz. Erzurum Büyükşehir Şehremaneti Başkanımız Mehmet Gömlek, ayrıksı aylarda olduğu kabilinden Aşure Ayı ayında da bizlere destek verdi. Toplumun bütün fertlerine kat sayı icraat sunan, yardıma ihtiyacı olan ailelere arkalama eden Başkanımız kut ve artağanlık kocaoğlan Aşure Ayı ayında birlikte bizim yanımızdaydı. Kebir Cenabıhak ondan razı olsun” dedi.

ERVAK Başkanı Adamakıllı birlikte, “Aşure Ayı ayının İslam tarihinde şişman aynı ehemmiyeti vardır. Bu özel ayda Büyükşehir Belediye Başkanımız, şehrimizdeki dehalet yontu sahibi ailelere birlikte destek verdi. İlimizde mevcut Afganlı ailelerle gelişigüzel teşekkür ziyaretinde bulunduk. Başkanımız, Büyükşehir Belediyemiz, içtimai belediyecilik alanında ortaya koyduğu tavırla toplumun mecmu katmanlarından üste ve üste sığınma yontu sahibi insanlarda de takdir görüyor” diyerek konuştu. – ERZURUM

Share: