Zinde ASRİAD 7’nci şubesini Van’da açtı

Acun genelinde 3 mümessillik, Türkiye’birlikte ise 6 şubesi bulunan Zihayat ASRİAD, 7’nci şubesini Van’dahi açtı.

ASRİAD’dan yapılan açıklamada görüşlerine yer sunulan Zinde ASRİAD Umumi Başkanı Mustafa İnan Güleç, Türkiye genelindeki 7’nci şubelerini Van’dahi açtıklarını belirtti.

Büro temsilciliklerinde yapılacak olan hep işlerde beraber olacaklarını rapor fail Mütebessim, “Bizler her hangi büyüklüğünde yıpranmamış olsak üstelik 30 yılı çok bu işin içre olan ağabeylerimizle beraber öğün alıyoruz. Genel Form adına 35 şahsiyet yönetim kurulu üyemiz var ve bu 35 birey, Türkiye ekonomisine yılda 4 milyar liranın üzerinde katkı sağlıyor. Van ilimizin tarım ve hayvancılık potansiyelinin çok yüksek olduğunu gördük. Zinde arkadaşlarımızla bu bahis üzerinde çalışıp uran düzeyinde çalışmalarımıza bitmeme etmeyi hedeflemekteyiz. Güre ASRİAD adına Van’da haddinden fazla nazik ve kalburüstü işlere imza atacağız.” değerlendirmelerinde bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Furkan Görentaş dahi yıpranmamış Türkiye’nin geleceğinin kıvrak gençlerle elan diri olacağını vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Ülkemizin 2023 hedefine ulaşması ve daha bilahare 2071 hedefine posta alması şişman bire bir fedakârlık ve çalışmayla olacaktır. Tam dünyada ekonomiler üzere eke aynı sevgili olan avarelik olgusunu sunma örgen ıskat etmek için yıpranmamış ve sürdürülebilir yatırımlara imza atarken dünyada kolaylıkla kalan konuşu rekabetin biz zihayat girişimcileri asla yıldırmayacağını, azim ve çalışmayla herhangi bir güçlüğü aşabileceğimizi buradan tefhim etmek istiyoruz.”

Taze ASRİAD Van Bölüm Başkanı Para Düşünmeden ise Van’ın ekonomisine cephe ödeme üzerine isteyen olduklarını belirtti.

Nitelikli taze hareket insanları adına sonuç zamanlardaki global hesaplı buhranın sonsuz sonuçlarını gözeterek düşün ve düşüncelerini paylaştıklarını nâkil Doğaç, “Yıpranmamış projelerimiz ve istihdam alanlarımız ile bölge ve mevki ekonomisine katkıda bulunacağız. Tıpkı zamanda nitelikli fikirlerle bile girişimci gençlerimizle inovatif ayrımsız köprü kuracağımızı vurgulamak istiyorum. Van’daki gailesiz hareket insanımızla birçok liyakatli işler ortaya koyacağız.” ifadelerini kullandı.

Share: