Zeynep Casalini Bodrum’da sevenleriyle buluştu

Zeynep Casalini Bodrum’da sevenleriyle buluştu

MUĞLA Muğla’nın Bodrum ilçesinde yılbaşı konserleri çerçevesinde sahneye çıkan Zeynep Casalini, sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşattı.

2023 yılını küçümseyici bire bir yılbaşı programı ile karşılayan ilçede Bodrum Belediyesi’nin düzenlediği konserler devam ediyor. Seçkin güne ayrımsız DJ Performansı ve hanende adına planlanan konserler serisinin dördüncü gününde adlı sanatkâr Zeynep Casalini dinleyicileriyle buluştu. Hayranlarına seslenen Casalini, “Tek sıkılmayın, tepinin, söyleyin, ağlayın, hangi isterseniz yapın bu gece” dedi. Belediye Meydanı’nda genişlik sevilen parçalarını seslendirerek müzik ziyafeti sunan yüzü sıcak sanatkâr, dinleyenlerini coşturdu. Yılbaşı etkinlikleri çerçevesinde 29 Meyan Perşembe haset Buzuki Hakan ve Pelin Otu Belediye Meydanı’nda performans sergileyecek. 30 Aralık Cuma günü ise gene Bodrum’un cesim mekanlarında manzara alan Bate ile coşku bitmeme edecek.

Ersin Show’un sunuculuğunu yapacağı 2022’nin sonuç haset ise artist Teoman hayranlarıyla buluşarak unutulmaz bir geceye imza atacak. DJ Performansları haftanın seçme günü 20.00’de konserler ise 20.30’da Bodrum Uray Meydanı’nda parçalanmamış Bodrum yaşayanlarına adamakıllı anılar bırakacak.

Share: