Yozgat Belediyesi Bozokspor, Develigücüspor hazırlıklarını sürdürüyor

Lehçe Amatör Lig 6. grupta bökelik mücadelesi veren Yozgat Belediyesi Bozokspor, deplasmanda oynayacağı Develigücüspor maçı hazırlıklarına bitmeme ediyor.

Teknik Yönetmen Adnan Avcu ile 5 haftalık galibiyet serisi yakalayan Yozgat Belediyesi Bozokspor, ligin 8. haftasında deplasmanda misafir olacağı Develigücüspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Yengi serisine Develigücüspor ile devam etmek istediklerini söyleyen ustalık direktör Adnan Avcu, “İyi benzeri kol ve ahenk yakaladık. Oyuncularımı ortaya koydukları performanstan dolayı tebrik kartı ediyorum. Oyunumuzu daha dahi yükseltmek istiyoruz. Eskil Belediyespor maçında geriye düştüğümüz anda tepke gösterebileceğimizi kanıtladık. Biz kazandığımız maçlardan ders çıkarmayı sürdüreceğiz. Eskil Belediyespor karşılaşması geride kaldı. Şimdi tamamen Develigücüspor karşılaşmasına odaklandık. Rakibimizin analizini yapıp baziçe sistemimizi buna yönelik kuracağız” dedi.

“Sürdürülebilir tıpkı başarı istiyoruz”

Herhangi Bir karşılaşmayı final havasında geçirdiklerini bile tamlayan Avcu, “Biz rastgele şekilde yönetebileceğimiz unsurları, elan ferah kuşatmak adına çalışmalar yapıyoruz. Oyunu geliştirmek bizim yönetebileceğimiz tıpkısı prensip, daha bol savunma, henüz mebzul saldırı, çıktı mücadele bizim yönetebileceğimiz unsurlar. Birlik enerjimizi buna harcıyoruz. Sürdürülebilir benzeri sükse istiyoruz. Gelişigüzel yarışma bizim amacıyla oyun açısından tıpkısı punt. Bari ve mebzul ki kelimeleri futbolda yoğun kullandığımız kelimeler. Biz keşke dememek yerine doğru olan ne varsa onu gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

“Gelişigüzel oyuncumuza ihtiyacımız var”

Tecrübeli aktör Burak Emre Kayan’ın dahi bir hafta sonraları bando ile çalışmalara başlayacağını tamlayan Avcu, “Oyuncumuz yanlış süreci geçiriyor. 1 hafta bilahare takımımızla alay malay çalışmalara başlayacak. Mazlum Güneş’in menüsküs yırtığı var tedavisi sürüyor. Rastgele oyuncumuza ihtiyacımız var. Bizim sunu kebir aktörlerimiz oyuncularımız. Yozgat’ı ve Yozgatlı sporseverleri yer bereketli şekilde katakulli etmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. – YOZGAT

Share: