YANLIŞSIZ Parti Muş Milletvekili Parıltı Bulanık ve Malazgirt’i konuşma etti

DOĞRU Parti Muş Saylav Mehmet Emniyetli Şimşek, Tütsülü ve Malazgirt ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Malazgirt YANLIŞSIZ Öğür İlçe Başkanlığını ziyaret eden Parıltı, Muş İl Umumi Divan Başkanı Sait Yıldırım, Şehremini Cengiz Altın, YANLIŞSIZ Fırka İlçe Başkanı Kenan Bahir, ilçe kurum üyeleri ve çok sayıda yurttaş ile ayrımsız araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla kutladıkları Malazgirt Zaferi’nin 951. sene dönümü etkinliklerinin yavaş geçtiğini nâkil Balkır, “Katılma sağlayan herkese ve hele Malazgirt halkına teşekkürname ediyorum. Malazgirt Zaferi, Malazgirt’indir bunu tümce benzeri henüz gördü. Sayın Cumhurbaşkanımız tarihi ilçemize çok önem veriyor. Seçimden geçmiş elimizde bir kitapçık ile halkımızın karşına çıktık. Şehremaneti Başkanımız Cengiz Kızıl ile birlikte bu kitapçıktaki projelerden çoğunu hayata geçirdik. Hemen minibüs terminalimiz kaldı. Onu üstelik çok bodur zamanda tamamlayacağız.” dedi.

Daha sonraları belediyeye geçerek çalışmalar için Zer’dan vukuf düzlük Parıltı ve beraberindekiler, ilçeye atanan Ilçebay Göksu Bayram’ı müzakere etti, görevinin hayırlı olmasını diledi.

Dumanlı

Balkır ve beraberindekiler, Dumanlı ilçesinde dahi YANLIŞSIZ Tümen İlçe Başkanı Karakulak Endişe ve partililer eliyle karşılandı.

Burada vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinleyen Balkır, öğretmenevinde sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile biraya geldi.

DOĞRU Parti adına seçme ant halkın yanı sıra ve hizmetinde olduklarını ifade eden Şimşek, şöyle konuştu:

“Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın birlikte dediği üzere ‘biz millete nazik olmaya değil, hizmetkar olamaya geldik.’ Tütsülü’a hizmetin bildirme iyisinin gelmesi amacıyla çalışıyoruz. Tütsülü’ta belediyemiz ve kaymakamlığımız, ilçemiz üzere seferber ergin durumda. Eğlenceli olarak muhtarlarımızla buluşmaya hız gösteriyoruz. Muhtarlarımızla gelişigüzel sivil toplum kuruluşları, esnaf ve vatandaşlarımızla sonsuz görüşmeye çalışıyoruz. Gittiğimiz rastgele yerde vatandaşlarımızın ayağına kadar gidip kendileri ile ülfet imkanı buluyoruz.”

Şimşek, arkası sıra göreve başlayan Ilçebay ve Şehremaneti Başbuğ Vekili Oğuzhan Ocak’ı müzakere ederek kıvrak olsun dileğinde bulundu.

Share: