Yalova haberi! Yalova Belediyesi Personel SAVUŞMAK çalışanlarına 16 bin 500 teklik maaş promosyonu

Yalova Belediyesi Personel A.Ş, 744 çalışana 16 bin 500 TL ile en efdal aylık promosyonu öneri fail banka ile 3 yıllık kavil yaptı.

Yalova Uray Komutan Vekili Mustafa Kaçıngan, Personel SERPMEK. ile ayrımsız banka beyninde yapılan özendirme sözleşmesini gönül tokluğu edici artım yapılmaması dolayısıyla iptal etmişti. İptal sonrası maaşların ödeneceği yıpranmamış banka münakasa marifetiyle belirlendi. Yalova Belediyesi Dinçer İlhan Sedir Salonu’nda yapılan ihaleye 7 banka girerek tekliflerini verdi. 16 bin 500 TL ile arz faziletkâr maaş promosyonu teklifini veren banka ihaleyi kazandı.

Yalova Uray Başbuğ Vekili Mustafa Pasif, Yalova Belediyesi Personel NAN. çalışanlarına aylık promosyonu ödemesinin biricik seferde yapılacağını belirterek şöyle konuştu:

“Mesai arkadaşlarımızın refahı ve huzuru üzere özendirme ödemeleriyle ilişik gösterişli çalışmalarımız yardımıyla güzel tıpkısı netice elde ettik. Personel KAZANÇ. çalışanlarımız için tek seferde 16 bin 500 TL aylık promosyonu üzerine geçim sağladık. Esaslı olsun. Memur ve fiilî işçilerimizin vezneci promosyonlarının yenilenmesiyle ile ilgili görüşmeleriz ise devam ediyor. Onu de yeryüzü güdük zamanda neticelendireceğiz.” – YALOVA

Share: