VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Faaliyet Tevzi A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini tezyit etmek için sürdürdüğü projeleri görmek amacıyla toplandı.

Türkerler Ana Ortaklık Umumi Heyet Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Ana Ortaklık yöneticileri, VEDAŞ Umumi Müdürü, Denetleme Kurulu Başkanı, direktörler, şeriklik müdürü, ahbaplık müşaviri, el ve kadro müdürleriyle kayırıcı düzey proses yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde güçlü 2 milyonu fazla nüfusa ve kısaca 800 bin aboneye neşelilik tevzi hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti daim iyileştirmek için hayata geçirdiği projeleri şirket merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Şeriklik Müdürü Emrullah Okuducu eliyle yapılan güruh sunumunda; yatırım projeleri, işletme faaliyetleri ve habersizce elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede bitmeme fail sosyal ağırbaşlılık projeleri üzerine katılımcılara bilgelik verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede kâin Türker; “Faaliyet tevzi hizmeti, hayatın tamamını etkileyen oldukça ciddi benzeri fariza. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne büyüklüğünde göre namına getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar bakım kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde ruhlu nadir halkımızın memnuniyetine üstelik kalın ediyor. Halkımıza sunduğumuz bakım kanallarını mükemmelleştirmek için tüm çalışanlarımızın büyük benzeri motivasyonla ve faziletkâr tartı bilinciyle görevlerine devam etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: