Ünlü Oyuncudan Amor İtirafı Geldi!

“Bilinmez Gizli” dizisinde başrolleri paylaşan Sinem Ünsal ve Halit Hür Solgun, amor yaşamaya başladı.

Gözlerden uzak aşk diri düet, son namına Belgrad’da tatil yaptı.

tv100’de saha kayran habere göre; Adlı oyuncu Sinem Ünsal, önceki devir “Cenazemize Doğru Geldiniz” filminin okuma provalarında özden açıklamalarda bulundu.

“MUTLUYUZ”

Sinem Ünsal, Bilinmeyen Gizli dizisindeki partneri Halit Hür Solgun ile aşk yaşadığını itiraf etti. Ünsal, Halit Mutlak Solgun ile ait “Mutluyuz. Birlikte Belgrad’a gittik. Seçkin şey çok fena hâlde gidiyor.” şeklinde konuştu.

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’de İzmir’de doğdu. Azerbaycan Yırlamak asıllı ayrımsız ağababa ile Çerkes kökenli ayrımsız annenin ikinci çocuğu adına doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mukayeseli Literatür bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir.

2017 yılında yayımlanan Akşam Yıldızı ünlü dizide Devir karakterini, Siyah Parafin Amor adlı dizide ise Gülsüm Aslan karakterini canlandırdı. 2018-2019 yılları beyninde yayımlanan Kızım adlı dizide Bağlılaşım Günay karakterini canlandırdı. 2019 yılında yayımlanmış Raif ile Yumuşaklık adlı oyun oyununda Küşat karakterini canlandırdı. 2019-2021 yılları arası yayınlanan Mucize Doktor dizisinde Doktor Nazlı Gülengül karakterine maltalık vermiştir.

HALİT ÖZGÜR SARI KİMDİR?

Halit Mutlak Soluk, fotomodel ve sekans oyuncusudur. 1.78 cm boyunda ve 67 kg. 4 Ilk Teşrin 1993, İstanbul tevellütlü. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tutum Bölümü mezunu. Craft Atölye’sinde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Esra Kızıldoğan ile Temel ve İleri Köpoğluluk Craft Atölyesinde düzencilik eğitimi aldı.

Halit Hür Soluk, önce oyunculuk tecrübesi olarak oynadığı Diriliş: Ertuğrul dizisindeki Gündoğdu ve Selcan’ın Oğlu Süleyman rolü ile tanındı. Diriliş Ertuğrul dizisindeki performansıyla iri beğeni toplayan oyuncumuz henüz sonra Al Bölüm, Sabık Yaz, Böke, Melik Kolcu üzere liyakatli projelerde düz almıştır. Halit Özgür Soluk özellikle Kardeşlerim dizisindeki performansıyla daha çok tanınır ağıl gelmiştir. Yıpranmamış projelerde saha almayı sürdürmektedir.

Share: