Türkiye’nin gizemli köyünde bir tane başına ruhlu karı konuştu: Gidin buradan geceleyin geliyorlar

Türkiye’nin hayalet köyü adına aşina ve 32 yıl ilk tecezzi edilen İzmir Ödemiş’e Lübbey Köyü’nde yaşananlar bibi giz olarak duruyor. Köydeki herkesin başka yerlere taşınmasının peşi sıra bölgede hayat dolu takkadak ayrımsız eş kaldı.

GENÇLER KÖYÜN SON HALİNİ GÖRÜNTÜLEDİ

Sosyal medyada Cenker Koruk adlı tüvana ve arkadaşları köye anbean bölgenin son durumunu taşıt altına aldı. Evlerin harabeye döndüğü köyde sıkıntılı aynı havanın da bilgili olduğu kameralara yansıyan detaylar arasında kayran aldı.

KÖYDE KIVRAK BIR TANE KADINLA KONUŞTULAR

Gençler köyde hareketli ve akli dengesinin darmadağın olduğu argüman edilen tek kadınla mülakat gerçekleştirdi. İlginç sözler sarfiyat eden karı, “Buradan çabucacık gitmeye bakın. Bire Bir gelirlerse onlar sizi hangi yapar. Geceleyin geliyorlar evet. Rastgele gece geliyorlar. Benim sözümü dinleyin, gidin” diye niteleyerek gençlerin köyden ayrılmasını temenni etti.

BAŞKALARI DE ESRARENGİZ OLAYLARI İŞARET EDİYOR

Yaklaşık 32 sene geçmiş zindelik ve açık tarım arazisi olmaması zımnında infirak edilmeye başlayan köyde gizemli olayların yaşandığı iddiası sadece görüntülerdeki eş aracılığıyla değil, köyün bozuk sakinleri aracılığıyla birlikte dillendiriliyor. Köyü metrukiyet eden gâh şahıslar, geceleri evlerde gizemli sesler duyulduğunu ve imdi köy uğramadıklarını dile getiriyor.

Share: