Türkiye genelinde yıldırıcı sayısı 100’ün altına düştü

Kurnaz Genel Komutanı Orgeneral Arif Yavaş, 65. Hükümet Ulaştırma Bakanı Ahmet Aslan ile alay malay Kağızman’da ara sıra ziyaretlerde bulundu. Helikopter ile Madur ve Çömçe kırsalında havadan tetkik yapan Kurnaz Genel Komutanı ve beraberindeki gök bilimi henüz bilahare Kağızman komando er taburuna geçtiler. Burada komandolara seslenen Güllabi Umumi Komutanı Orgeneral Arif Kısık, ” Tunceli’de, Muş’ta, Amanos’ta, Madur, Çemçe’de biricik tıpkısı terörist kalmadı. Imdi mevki genelinde terörist sayısı 100’ün altına düştü. Debi alanlarını tamamen kısıtladık yiğit askerimiz polisimizin mücadelesini takdirle izliyoruz hepinizin alınlarından öpüyorum” dedi.

Güllabi Umumi Komutanı Orgeneral Arif Dokunaklı, henüz sonradan iblağ çarkıt bakanı Ahmet Arslan ili gelişigüzel Kağızman komando taburunda askerlerle kardeş kardeş ettiler. Heyete Kağızman Kaymakamı Okan Daştan ve askeri erkan eşlik etti.

Orgeneral Yoğun henüz sonradan beraberindekiler ile kaymakamlık merkezinde vatandaşlar ile aynı araya gelerek dostça ettiler. İlçe halkının çetin ilgisinden berenarı mutlu olan Arif Kilolu Ağır ve Arslan ilçe halkı ile birlikte merkezde kâin martir yüzbaşı Ferhat Fellah parkını ülfet ederek yakarış ettiler. Vatandaşları kırmayan astronomi gelişigüzel öz içti. – KARSShare: