Turgutlu Belediye Başkanı Akış, Senkronik Çalışmaların Serencam Durumunu İnceledi

Turgutlu Belediye Başkanı Dokunaklı Atak, site genelinde eş zamanlı sürdürülen çalışmaların akıbet durumu ile ilgilendiren incelemelerde bulundu.

Turgutlu Belediye Reisi Bunaltıcı Akın, düzlük incelemelerinde bulundu. Başkan Ciddi Akış ve Komutan Yardımcısı Fırat Honaz, ilk olarak yapımında sona yaklaşılan Turgutlu Stadyumu ile geçenlerde temeli atılacak Endüstri Çarşısı projesi alanında devam fail çalışmaları yerinde inceledi. Başbuğ Pahal Akın ve Komutan Yardımcısı Fırat Honaz elan sonraları Ergenekon Mahallesi İsmailcik Deresi Sokak’ta planlı üstyapı çalışmalarını inceledi. Başkan Pahal Akış, çalışmaların akıbet durumu karşı Bili İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol’dan ve ekiplerden bilgelik aldı.

BAŞBUĞ AKIN, GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMET AKYOL’U MİSAFİR ETTİ

Komutan Kilolu Akın, Gördes Belediye Reisi Muhammet Akyol’u misafir etti. Komutan Akın, Turgutlu’da hayata geçirilen, tamamlanan ve sona yaklaşılan proje alanlarını Başkan Muhammet Akyol ile gelişigüzel gezdi. Komutan Ağırbaşlı Akış ve Başbuğ Muhammet Akyol, henüz sonraları Turgutlu Tecim ve Endüstri Odası Konuşma Salonu’nda (TUTSO) sahnelenen, Halas Savaşı’nın simge isimlerinden biri olan Gördesli Makbule’nin hayatının laf edildiği “Leşker Makbule” temsil oyununu alay malay izledi.

“YEKPARE İMKANLARIMIZ VE GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Turgutlu Belediye Reisi Dokunaklı Atak, çalışmalarla ilgili şunları söyledi:

“Yapımında sona yaklaşılan Turgutlu Stadyumu ile andıran zamanda temelini atacağımız Endüstri Çarşısı projemizdeki çalışmaların akıbet durumunu, Ergenekon Mahallemiz üzere saraka verdiğimiz İsmailcik Deresi Sokak’ta yürütülen üstyapı çalışmalarını incelemelerde bulunduk. Turgutlu’muza ayar katacak projeleri bir bir hayata geçirmeye, umum imkanlarımız ve gücümüzle çalışmaya bitmeme ediyoruz. Gördes Belediye Başkanımız Muhammet Akyol’u Turgutlu’muzda mihman ederek kentimizde hayata geçirdiğimiz ve yapımında sona gelinen projelerimizi musahabe ederek başkanımızı bilgilendirdik. Peşi Sıra Kurtuluş Savaşının sembol isimlerinden Gördesli Makbule’nin laf edildiği ‘Leşker Makbule’ tiyatro oyununu Turgutlulu ve Gördesli hemşehrilerimizle balaban ayrımsız afiyetle izledik.”

Share: