Tepebaşı Şehremini Ataç: Bu Birliktelik Artarak Devam Edecek

Tepebaşı Belediye Reisi Ahmet Ataç, Çukurhisar Mahallesi’nde vatandaşlar ile tıpkısı araya geldi. Ataç, “‘Biz büyük bir aileyiz’ sözü, slogan değil tıpkı Tepebaşı gerçeğidir. Bu sülale samimiyeti, bu birliktelik artarak devam edecek” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı. Ataç, Çukurhisar Mahallesi’nde Serap ve Cengiz Altan çiftinin evine konuk oldu. Ataç, ev üyeleri ile dostça ederken belediye çalışmalarına ait de bilgiler verdi.

Ataç daha sonra Tepebaşı Belediyesi’nin mahallede mevcut bakım binasında üstelik mahalle sakinleri ile tıpkı araya geldi. Burada birlikte Çukurhisar sakinleri ile ahbapça eden Ataç, vatandaşlardan mevrut soru ve talepleri de dinledi. Ataç, “Eskişehirli hemşerilerimiz ile gelişigüzel devir ve her ortamda bire bir araya gelmeye bitmeme ediyorum. Muhtemelen dönemlerde değil yılın herhangi bir haset yaptığımız bu ocak ve mahalle ziyaretlerinden ekolojik ortam dahi çokça mutluyum. Vatandaşlarımız iyi olsunlar bizleri davet ediyor. Toplantılarımız, vatandaş-belediye reisi buluşmasından artma tıpkı aile toplantısı samimiyetinde gerçekleşiyor. Nakıs olmasındalar, hemşerilerim bizleri kişi hanelerinden ayırmıyor. ‘Biz nazik benzeri aileyiz’ sözü, slogan değil ayrımsız Tepebaşı gerçeğidir. Bu eş samimiyeti, bu birliktelik devam edecek” dedi.

Ataç’a Çukurhisar Yıpranmamış Muhtar Fatih Ay, Hisar Muhtar Mustafa Omiş, Kırıcı Mahallesi Muhtarı Hasan Kayhan ve Tepebaşı Şehremaneti Divan Üyesi Hasan Hüseyin Bolat haremlik etti.

Share: