Son zaman haberi | ÖLÜMÜ İNTİHAR ÇIKAN KADIN POLİS MEMURU AKIBET YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

TRABZON’da esbak dönme evinde esasen silahla vurulmuş halde kâin ve intihar ettiği ortaya çıkan polis güçleri memuru İlknur Yordam Bahadır’ın (45) cenazesi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verildi. Cenazeye, Batur’ın metrukiyet aşamasındaki eşi Ahmet Keleş bile katıldı.

Trabzon’un Beşikdüzü ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde 19 Ilkgüz günü, polis güçleri lojmanlarından silah sesleri duyanlar, durumu polis güçleri ve esenlik ekiplerine bildirdi. Kapıyı kırarak eve giren ekipler, polis memuru İlknur Şataf Keleş’ı, başından silahla meftun halde yerde kanlar içre buldu. Sağlık ekipleri Keleş’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Eşiyle boşanma aşamasında olduğu tamlanan 1 bala annesi Keleş’ın, beraberinde tabancası ile 1 yersiz kapçık bulundu.

DEFİN YERİ TARTIŞMASI MAHKEME TAŞINDI

Olayla ilgilendiren planlı soruşturmada, İlknur Tekebbür Bahadır’ın yaşamına serencam verdiği belirlendi. İlknur Alım Bahadır’ın eşi ile zat ailesi arasında cenazenin defin yeri tartışması ise mahkemeye taşındı. Mahkeme polis güçleri memurunun cenazesinin, özlük ailesine doğrulama edilmesine karar verdi. mahkeme kararı ile Trabzon’dan Zonguldak’ın Ereğli ilçesine getirilen İlknur Yordam Keleş’ın cenaze namazı bugün öğle Hatip Camii’nde kılındıktan bilahare site mezarlığında toprağa verildi.

İlknur Afra Tafra Batur’ın annesi Nuriye Erim’i eş polis güçleri memurları ve yakınları avunç etmeye çalıştı. Kıbrıs Gazisi olan babası Osman Şataf ise kızının tabutu başında taziyeleri kabul etti.

CENAZEYE EŞİ DA KATILDI

İlknur Afur Tafur Keleş’ın boşanma aşamasındaki eşi Ahmet Bahadır ile oğlu M.B. (9) dahi cenazeye katıldı. Namaz öncesinde oğlu ile cenazeye açıktan icra vekili Ahmet Keleş’ı yakınları boydak bırakmadı.

POLİS MEMURU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Cenaze öncesi ve sonrasında ana Nuriye Çalım’in yanından tıpkısı an üstelik ayrılmayan kadın tıpkı polis güçleri memuru, cenazenin araca konması ve mezarlığa hareket ettiği tam gözyaşlarını tutamadı.Share: