Sinan Kaloğlu: “Bizim amacıyla benzeri sıçrama maçıydı”

– Sinan Kaloğlu: “Bizim amacıyla bir sıçrama maçıydı”

İZMİR – Gençlerbirliği’ni 1-0 aşınmış ettikleri maçın ardından konuşan Altay’ın beceri direktörü Sinan Kaloğlu, el tıpkısı maç oynadıklarını anlatım ederek, “Bizim üzere tıpkısı sıçrama maçıydı” dedi.

Spor Ayak 1. Lig’in 14. haftasında Gençlerbirliği’ni misafir fail Altay, rakibini 1-0 yenmiş etti. Maçın peşi sıra planlı basın toplantısında açıklamalarda bulunan Altay Maharet Direktörü Sinan Kaloğlu, iki takımın üstelik sahada güvenilmez bir savaş ortaya koyduğunu ifade ederek, “Bu kök maçlar zordur. Bizim amacıyla 3 puan çok önemliydi. Bizim amacıyla bir sıçrama maçıydı. Rakibimizin konumu kimseyi yanıltmasın” ifadelerini kullandı.

Oyuncularının güvenilmez tıpkı ıra göstererek savaşım ettiğini savunan Kaloğlu, “Tırnaklarımızla kazıya kazıya tıpkısı yerlere yetişme mücadelesi veriyoruz. Taraftarımıza dahi ayrıca teşekkür ediyorum. Yıllar evvel ben burada şampiyonluk yaşadım. Ben burada Sinan Kaloğlu oldum. Zaman beni çağırdıklarında de çok duygulandım. Benzeri sözüm de İzmir’e: Haddinden Fazla büyük güçlük yaşıyoruz. Bizi boydak bırakmasınlar. Seçme zamankinden çıktı desteğe ihtiyacımız var” diye niteleyerek konuştu.

Share: